Zegarki Atlantic są znane na cały świat ze swojej niezawodności i precyzji działania. Historia firmy sięga aż 1888 roku, kiedy to Eduard Kummer założył w miejscowości Bettlach w Szwajcarii firmę, wytwarzającą części do zegarków kieszonkowych. Spółka, znana pierwotnie jako „Eduard Kummer Bettlach” (EKB), dopiero w latach 30 – tych XX wieku rozpoczęła własną produkcję zegarków Atlantic. W szybkim tempie marka stała się rozpoznawalna na całym świecie i tak jest do dziś!
czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seasport

(2)

Popularność
 1. Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  2 125,00 zł

  Atlantic Seasport Chronograph 87466.46.45

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph Zegarek męski Atlantic Seasport Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  2 125,00 zł

  Atlantic Seasport Chronograph 87466.47.55

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Atlantic z miejsca zyskały uznanie wśród odbiorców ze względu na niezwykle wysoki, jak na owe czasy, poziom wodoszczelności, przez co doskonale nadawały się do trudnej służby na morzu. Firma od lat 50 – tych obecna jest w Polsce, gdzie jest bardzo ceniona, jako producent doskonałych zegarków szwajcarskich. Poznaj jedną z ich serii - Atlantic Seaspor.

Sportowy wygląd zegarków Atlantic Seasport

Kolekcja Atlantic Seasport to godny kontynuator spuścizny szwajcarskiej firmy. Jest to seria czasomierzy męskich przeznaczonych w większym stopniu do sportowego użytkowania aniżeli do eleganckiej stylizacji. Wszystkie modele wyposażone są w chronograf, a także mają wodoodporność ustaloną na poziomie 100 m, pozwalającą na swobodne pływanie z zegarkiem na ręku i ewentualne nurkowanie bez akwalungu.

Sportowy wygląd to jednak nie tylko chronografy, ale także inne cechy, jak grubsza i nieco szersza koperta, umieszczony na bezelu zegarka tachymetr, gumowy pasek czy dynamiczne detale, jak choćby charakterystyczny font indeksów.

Wieloletnie tradycje w każdym zegarku Atlantic Seasport

Zegarki Atlantic Seasport posiadają charakterystyczny dla wszystkich egzemplarzy szwajcarskiej firmy marynistyczny wygląd. Sam cyferblat jest przykryty szafirowym szkiełkiem, które z powodzeniem obroni się przed nawet najtwardszym rodzajem zarysowań (9 punktów w skali Mohsa), natomiast całość zamknięta została w stalowej kopercie. W ofercie zegarków Seasport można znaleźć modele zarówno ze stalową bransoletą, jak i skórzanym lub parcianym paskiem.

Atlantic Seasport – szwajcarskie zegarki najwyższej jakości

Wszystkie zegarki Atlantic Seasport są sygnowane zaszczytnym certyfikatem „Swiss Made”, a więc w całości spełniają wymogi, stawiane przez Federację Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Systemem odpowiadającym za precyzyjne odmierzanie czasu egzemplarzy zegarków Atlantic Seasport jest mechanizm kwarcowy, zasilany energią elektryczną baterii, który pozwala na długotrwałe funkcjonowanie zegarka bez konieczności ingerencji w jego pracę. Dodatkowo wszystkie modele kolekcji zostały wyposażone z datowniki dni miesięcy, natomiast część z nich posiada również tachymetr.