Atlantic to szwajcarska firma znana z produkcji eleganckich zegarków męskich i damskich. Zegarki Atlantic słyną na całym świecie z tego, że wykonuje się je z najwyższej jakości komponentów – starannie dobranej stali szlachetnej, skóry i szkła. Dzięki temu są niezawodne i mogą służyć właścicielowi przez wiele lat.
czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seamove

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Atlantic to jakoś sama w sobie. Firma regularnie udostępnia klientom nowe kolekcje swoich zegarków. Jedną z takich kolekcji jest Atlantic Seamove, w której klienci mogą znaleźć eleganckie zegarki męskie z efektownymi dodatkami.

Na jaką okazję pasuje Atlantic Seamove?

W naszym sklepie zegarki Atlantic Seamove są dostępne w kilkunastu wersjach. Ich cechą wspólną jest klasyczny wygląd, który dobrze komponuje się z eleganckimi męskimi stylizacjami – zegarki Atlantic Seamove doskonale pasują na przykład do koszuli i garnituru. Wszystkie zegarki z tej serii wykonano ze stali szlachetnej – materiału, który wykazuje dużą odporność na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Ważnym elementem jest szafirowe szkiełko, które nie ulega zarysowaniom tak, jak ma to miejsce w przypadku zwykłego szkła. Ich zaletą jest również wodoszczelność na głębokości do 50 metrów. Zegarki wyposażono w precyzyjne mechanizmy kwarcowe.

Mechanizm w Atlantic Seamove

W naszym sklepie dostępne są zegarki Atlantic Seamove w klasycznej wersji: z dużą przejrzystą tarczą lub z tarczą wyposażoną w trzy dodatkowe chronografy umożliwiające odmierzenie czasu z dokładnością do dziesiątych części sekundy. Na tarczy każdego zegarka znajduje się niewielki datownik. Wokół tarczy umieszczono podziałkę z oznaczeniami milisekund. Ma to nie tylko zastosowanie praktyczne, ale także jest efektowną ozdobą.

Design Atlantic Seamove

Zegarki z serii Seamove są oferowane w kolorach, które będą pasowały do większości męskich strojów. Klienci mają do wyboru zegarki z białymi, beżowymi lub czarnymi tarczami oraz z kopertą w kolorze srebrnym lub złotym. Pasek jest dostępny w dwóch wersjach: wykonany ze skóry lub w formie metalowej bransolety. Wszystkie zegarki z naszego sklepu są wysyłane w firmowych opakowaniach, z dołączonym certyfikatem oryginalności i kartą gwarancyjną.