Szwajcarska marka Atlantic zachwyca od dawna nietuzinkowym wyglądem swoich zegarków, a także wysoką jakością wykonania, chwaloną wielokrotnie przez licznych użytkowników. Jest też często kojarzona z morzem – wynika to z formy logo producenta (sekstans) oraz charakterystycznych nazwach kolekcji zegarków. Dzięki dokładnemu procesowi produkcji, zegarki tej marki stały się u nas bestsellerem.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Bestsellery

(3)

Popularność
 1. Bestseller
  Zegarek męski Atlantic Seahunter Zegarek męski Atlantic Seahunter
  Darmowa dostawa 24h
  1 655,00 zł

  Atlantic Seahunter 71365.41.51

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Bestseller
  Zegarek męski Atlantic Sealine Zegarek męski Atlantic Sealine
  Darmowa dostawa 24h
  1 155,00 zł

  Atlantic Sealine 62341.45.31

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Festiwal Okazji: rotomat Beco gratis!
  Bestseller
Popularność

Szukasz zegarka na każdą okazję, który cieszył Cię będzie na lata? Marka Atlanic to światowej sławy firma zegarmistrzowska, która tworzy swoje modele dopracowane w każdym calu. Jeśli lubisz klasyczny styl to zegarki tej marki to strzał w dziesiątkę!

Zegarki Atlantic Sealine – klasyczny wygląd i wysoka estetyka

Wśród topowych serii zegarków Atlantic można wyróżnić przede wszystkim kolekcję Sealine, cieszącą się szczególną popularnością. Składają się na nią zegarki o klasycznym i prostym designie, który szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom eleganckiego i formalnego wyglądu, jednak pozbawionego przesadnej ekstrawagancji. Są to zegarki dla mężczyzn pewnych siebie i ceniących przede wszystkim stylowy design oraz nierzucającą się w oczy elegancję. Idealnie pasują więc do stroju biznesowego i formalnego, zwłaszcza dla wszelkiej maści przedsiębiorców, handlowców i innych rekinów biznesu – podkreślają niezależność oraz powagę właściciela, a także jego niezaprzeczalne znawstwo w dziedzinie dobrze wykonanych zegarków.

Lotnicze nawiązania w zegarkach Atlantic Seaflight

Dla innych przeznaczono modele z kolekcji Atlantic Seaflight – te zegarki z kolei cechują się zróżnicowanym wyglądem, odbiegającym nieco od typowego wyglądu zegarków Atlantic. Dzięki różnobarwnym tarczom spodobają się miłośnikom różnorodności i sprawią, że każdy będzie mógł dobrać te szwajcarskie zegarki do własnych upodobań, natomiast skórzane paski o matowej powierzchni na pewno wybiorą osoby, którym znudziły się klasyczne rozwiązania. Zegarki te nawiązują swoją stylistyką do modeli lotniczych, zdobywających obecnie coraz większą popularność – bo kto nie chciałby być kojarzony z tak elitarnym zawodem, jak piloci? Zegarki lotnicze to najlepsza okazja do zaprezentowania własnych pasji i pokazania własnej miłości do samolotów – wcale nie mniejszej niż u każdego pilota.