Atlantic Seacloud to propozycja dla panów, którzy szukają uniwersalnego modelu, który będzie dobrze wyglądał zarówno z elegancką koszulą i marynarką, jak i ze strojami noszonymi na co dzień. Zegarki z kolekcji Seacloud w pełni spełnią ich oczekiwania. Ich proste, nowoczesne, dopracowane w każdym calu wzornictwo sprawdzi się w każdej sytuacji, a wysoka jakość wykonania sprawi, że zegarek będzie działał niezawodnie i wyglądał idealnie przez wiele lat.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seacloud

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Co znajdziemy w kolekcji Atlantic Seacloud

W kolekcji zegarków męskich Atlantic Seacloud można znaleźć kilka modeli z chronografami lub bez. To, co charakterystyczne dla tej serii, to przede wszystkim duże, rzucające się w oczy tarcze. Dzięki ich dużej średnicy można bez problemów odczytać godzinę w każdych warunkach. Odczytywanie czasu ułatwia również fakt, że wskazówki, cyfry oraz indeksy są wykonane w kolorach kontrastujących z tłem. Wskazówki zegarków zostały pokryte fosforyzującą warstwą, dzięki której możliwe jest odczytywanie godziny również po zapadnięciu zmroku. W ramach kolekcji Atlantic Seacloud dostępne są zegarki z czarnymi oraz białymi tarczami. We wszystkich modelach na tarczy umieszczony jest niewielki datownik, na którym widoczny jest dzień danego miesiąca. W przypadku kilku modeli tarcza została dodatkowo wzbogacona o analogowe chronografy w postaci niewielkich dodatkowych tarcz. Na chronografach można odczytać sekundy i ich dziesiętne części. Ta funkcja zegarka przydaje się przede wszystkim podczas uprawiania sportu – chronografy na tarczy są wówczas w stanie zastąpić nowoczesne stopery elektroniczne.

Najlepsze wykonanie Atlantic Seacloud

Wykonane ze stali szlachetnej koperty zegarków umocowane są na dwóch rodzajach pasków: ze skóry naturalnej oraz ze stali szlachetnej. Stalowe paski mają formę efektownych bransolet, które szczególnie dobrze prezentują się w towarzystwie wyjściowej koszuli i marynarki. Kolor pasków ze skóry to klasyczna czerń, która ma uniwersalne zastosowanie i pasuje do ubrań w każdym odcieniu. Całość jest utrzymana w stonowanej kolorystyce czerni i srebra, dzięki czemu prezentuje się niezwykle elegancko.

Co wyróżnia zegarki z serii Atlantic Seacloud?

Zegarki Atlantic Seacloud to przykład najwyższej jakości i starannego wykonania. Do ich produkcji użyto takich materiałów, jak stal szlachetna, skóra naturalna oraz szkło mineralne. Są to materiały, które wykazują się dużą odpornością na zarysowania i uszkodzenia, dzięki czemu zegarek nawet po długim czasie wygląda jak w dniu zakupu. Wewnątrz zegarka umieszczono precyzyjny, niezawodnie działający mechanizm kwarcowy, który nie wymaga samodzielnego nakręcania, by dokładnie wskazywać czas.

Zegarki z serii Seacloud to propozycja dla każdego mężczyzny, któremu zależy na eleganckim wyglądzie i który przywiązuje wagę do wysokiej jakości. Odpowiednio dobrany zegarek jest nieodłącznym elementem męskich stylizacji – świadczy o dobrym guście i prestiżu. Zegarki marki Atlantic są cenione zarówno przez znawców mody, jak i samych klientów. Dowodem na ich wysoką jakość jest między innymi 2-letnia gwarancja.