Szwajcarska firma Atlantic ma w swojej ofercie nie tylko zegarki w klasycznym stylu, ale także takie, których wzornictwo odpowiada najnowszym światowym trendom. Takim przykładem są zegarki z serii Seamoon, oferowane w wersjach dla kobiet oraz dla mężczyzn. Zegarki Atlantic Seamoon to połączenie nowoczesnego wzornictwa z typową dla marki Atlantic elegancją.
czytaj dalej

Zegarki Atlantic Seamoon

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Pragniesz klasyki w najlepszym wydaniu? Zegarki Atlantic to najwyższa jakość w bardzo dobrej cenie. Seria Atlantic Seamoon zachwyca pięknym designem oraz najlepszym wykonaniem. Sprawdź już teraz!

Co wyróżnia serię Atlantic Seamoon

Najbardziej charakterystycznym elementem zegarków z tej serii są wydłużone, prostokątne tarcze, które nadają całości smukły wygląd. Zegarek w takim kształcie to subtelna ozdoba męskiego lub damskiego nadgarstka. Na tarczach znajdują się wyłącznie wskazówki, indeksy oraz niewielkie datowniki, co daje efekt przejrzystości i ułatwia odczytywanie godziny. We wszystkich modelach z serii Seamoon dominują klasyczne, nierzucające się w oczy kolory: czerń, brąz, srebro oraz złoto. Dzięki temu zegarek można łatwo dopasować do codziennych oraz wyjściowych stylizacji. Zegarki Atlantic Seamoon są dostępne z paskami w dwóch wersjach: skórzanym lub w formie metalowej bransolety.

Atlantic Seamoon - najwyższa jakość wykonania

Firma Atlantic znana jest z tego, że do produkcji swoich zegarków używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Tak jest również w przypadku zegarków z serii Seamoon, w których koperty (w niektórych modelach również bransolety) są wykonane ze stali szlachetnej, paski ze skóry naturalnej, a tarcze zegarków są przykryte specjalnie wzmacnianym szkiełkiem szafirowym. Najwyższa jakość kryje się również wewnątrz koperty zegarka. Za odmierzanie czasu odpowiada markowy mechanizm kwarcowy. Zegarki charakteryzują się wodoszczelnością na głębokości do 30 metrów. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest 2-letnia gwarancja.

Atlantic Seamoon - najlepsza propozycja na każdą okazję

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą zegarków w tej kategorii. Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, że wszystkie zegarki Atlantic Seamoon oferowane przez nas sklep są nowe i oryginalne. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie w postaci certyfikatu oryginalności. Zapakowane w eleganckie firmowe pudełko zegarki mogą być efektownym prezentem dla bliskiej osoby.