Zegarki damskie Atlantic Searamic to propozycja dla pań, które szukają czegoś więcej niż zwykły czasomierz. Modele zegarków z tej serii są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również wyjątkową ozdobą, która będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie eleganckiego stroju. Zegarki Atlantic Searamic została stworzona z myślą o kobietach, które mają swój styl i nie boją się zwracać na siebie uwagi ubiorem.

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Searamic

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Stylistyka zegarków Atlantic Searamic odbiega zdecydowanie od klasycznego, bezpiecznego wzornictwa. Tym, co w szczególności przyciąga uwagę w zegarkach Searamic, są nietypowe paski-bransolety, wykonane ze spieku ceramicznego oraz stali szlachetnej. Połączenie tych dwóch materiałów daje niezwykle elegancki, artystyczny efekt. Bransolety wykonane są z dużych ogniw ceramicznych otoczonych okuciem ze stali. W ramach kolekcji Atlantic Searamic dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych. Biały spiek ceramiczny łączy się ze srebrną stalą szlachetną, a czarne ogniwa – z dodatkami ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym lub złotym.

Funkcjonalność zegarków Atlantic Searamic

Zegarki posiadają nowocześnie zaprojektowane tarcze. W serii Searamic dostępne są dwie wersje kopert i tarcz: kwadratowe oraz okrągłe. Klasyczne okrągłe tarcze posiadają cyfrowe oznaczenia głównych godzin (3, 6, 9 i 12) oraz dodatkową podziałkę na obrzeżach. Na wysokości godziny 6 znalazło się również miejsce na niewielki datownik, który pokazuje dzień miesiąca. Innym modelem w serii Atlantic Searamic są zegarki z kwadratową tarczą wbudowaną w bransoletę. Tarcze są otoczone stalą nierdzewną w srebrnym lub złotym kolorze, co nadaje im niezwykle nowoczesny wygląd. Styl tarcz można określić jako minimalistyczny – znajdują się na nich tylko subtelne wskazówki oraz niewielkie indeksy i oznaczenia cyfrowe godziny 12 i 6. Klientki naszego sklepu mają do wyboru tarcze w kolorze białym oraz czarnym, ze wskazówkami w kontrastujących kolorach.

Wyjątkowe wykończenie zegarków Atlantic Searamic

Tym, co wyróżnia zegarki damskie Atlantic z kolekcji Searamic, nie jest wyłącznie oryginalny design, ale również wysoka jakość i funkcjonalność. Użyte do ich produkcji materiały: spiek ceramiczny, stal szlachetna oraz specjalnie utwardzane szkło ceramiczne zapewniają doskonały wygląd oraz trwałość. Dzięki nim zegarki Searamic są odporne na zarysowania, uszkodzenia oraz zużycie wynikające z codziennego użytkowania. Szwajcarska firma Atlantic zadbała również o to, by wewnątrz zegarków Searamic znalazły się sprawdzone, niezawodne mechanizmy kwarcowe. Są to urządzenia firmy Swiss Made, gwarantujące precyzyjne wskazania bez konieczności samodzielnego nakręcania zegarka. To wszystko sprawia, że elegancki zegarek Searamic będzie udanym zakupem na wiele lat.

Co ważne, zegarki Atlantic Searamic doskonale komponują się z wieloma stylizacjami, zarówno tymi na eleganckie przyjęcia, jak i na co dzień, na przykład do pracy czy spotkanie ze znajomymi. Nowoczesne wzornictwo to propozycja dla pań w każdym wieku, które chcą wprowadzić do swojego stylu odrobinę wyjątkowości i artystycznego wyrazu.