Seria limitowanych zegarków Atlantic Worldmaster 1888 została wyprodukowana z okazji jubileuszu założenia pierwszej manufaktury produkującej modele tej marki w Szwajcarii. Zegarki są towarem ekskluzywnym – firma wyprodukowała tylko 1888 sztuk każdego modelu, nawiązując w ten sposób do daty swojego założenia. Pomysł powstania tej serii wiąże się ze 125-leciem powstania firmy. Każdy z wyprodukowanych modeli posiada unikalny numer seryjny, świadczący o jego oryginalności i jest zapakowany w ozdobne pudełko.
czytaj dalej

Zegarki Limitowane Atlantic

(2)

Popularność
  1. Festiwal Okazji: rotomat Beco gratis!
  2. Festiwal Okazji: rotomat Beco gratis!
Popularność

Limitowane zegarki Atlantic Worldmaster 1888 to hołd dla wieloletniej tradycji marki. Zamontowano w nich rzadko już dziś spotykane mechanizmy z naciągiem ręcznym lub automatycznym, które obecnie zostały niemal całkowicie zastąpione przez mechanizmy kwarcowe. Takie zegarki wymagają samodzielnego nakręcania lub nakręcają się automatycznie podczas wykonywania ruchów nadgarstka. Dzięki temu nie jest konieczne stosowanie baterii ani żadnych innych źródeł zasilania. Zegarki po nakręceniu wskazują precyzyjnie godzinę, wykazując jedynie minimalne, praktycznie niezauważalne odchylenia.

Dlaczego warto nabyć limitowane serie Atlantic?

Nabywcy limitowanych zegarków Atlantic Worldmaster 1888 mogą mieć pewność, że będą one służyły im niezawodnie przez wiele kolejnych lat. Można to zawdzięczać wykonaniu z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Koperty zegarków Atlantic są wykonane ze stali szlachetnej, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz otarcia i zadrapania wynikające z codziennego użytkowania. Paski zegarków z serii Atlantic Worldmaster 1888 są wykonane ze skóry naturalnej, dzięki czemu są przyjemne w dotyku i zapewniają komfort niezależnie od pogody i pory roku.

Limitowane serie Atlantic

Limitowane zegarki Atlantic z serii Worldmaster 1888 zostały zaprojektowane w klasycznym, eleganckim stylu. Inspiracją dla ich stworzenia były lata 30. XX wieku, które były czasem rozkwitu marki Atlantic i zdobywania przez nią popularności na całym świecie. Zegarki z prezentowanej w tej kategorii naszego sklepu serii to modele z dużymi tarczami, na których umieszczone są duże wskazówki oraz cyfry. Ułatwia to odczytywanie godziny w każdych warunkach, także wówczas, gdy przy niedostatecznej ilości światła. Na tarczach znajdują się dodatkowe elementy w postaci chronografu i datownika. Wskazówkowy chronograf pełni funkcję podręcznego stopera, przydatnego podczas uprawiania sportu, jak również podczas wykonywania codziennych czynności, na przykład gotowania. Koperty zegarków Atlantic Worldmaster 1888 są wykonane ze stali szlachetnej w naturalnym, srebrnym kolorze. Zegarki z tej serii są wyposażone w paski skórzane w kolorze czarnym lub brązowym.

Zegarki Atlantic - na każdą okazję

Stonowana kolorystyka oraz klasyczne, subtelne wzornictwo sprawiają, że zegarki Atlantic są chętnie wybierane przez biznesmenów oraz inne osoby noszące na co dzień oficjalne stroje. Zegarki bardzo dobrze prezentują się w towarzystwie garnituru lub koszuli, stanowiąc elegancki detal i ozdobę męskiego nadgarstka. Takie zegarki mogą być noszone również na co dzień, do mniej oficjalnych ubiorów.