Zegarki Roamer to jedna z najsławniejszych marek szwajcarskich zegarków, które błyskawicznie stały się popularne zarówno w Szwajcarii i jak i poza nią, dynamicznie przenosząc się na światowe rynki zegarków. Okazało się, że charakterystyczny styl zegarków Roamer stał się kluczem do sukcesu – to oraz wysoka jakość mechanizmów.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Ceraline

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierz zegarki Roamer Ceraline i sprawdź niezwykłe właściwości tych zegarków. Zamów już dziś i ciesz się ekskluzywnym zegarkiem prosto ze Szwajcarii!

Zegarki damskie Roamer Ceraline – niezwykły materiał

Jedną z najciekawszych serii zegarków Roamer Ceraline jest jedną z najbardziej interesujących kolekcji wśród zegarków Roamer – jej cechą charakterystyczną jest wykonanie bransolety zegarka z bardzo wytrzymałego spieku ceramicznego. Jest to tworzywo niezwykle odporne na zarysowania, dzięki czemu przez bardzo długi czas pozostaje w nienaruszonym stanie, a tym samym zapewnia unikalny i niepowtarzalny wygląd. Bransoleta jest także dużo bardziej połyskliwa niż ta wykonana ze stali szlachetnej, co zapewnia dużo lepszy efekt wizualny. Panie, którym zależy przede wszystkim na wygodzie również będą zadowolone, gdyż spiek ceramiczny charakteryzuje się także dużą lekkością.