Dbałość o detale i najwyższa jakość - marka Roamer dobrze wie, jak sprostać najbardziej wymagającym klientom zegarów. Stworzenie każdego modelu to nie tylko projekt, ale również testy sprawdzające wytrzymałość materiałów i komfort noszenia. Roamer z najwyższą starannością wybiera materiały, które zapewnią trwałość i podkreślą prestiż każdego posiadacza zegarka. Dbałość o klienta to zdecydowanie priorytet, który Roamer spełnia, w procesie tworzenia zegarków sygnowanych ich marką.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Ceraline Carré

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Elegancja i minimalizm to cechy wyróżniające zegarki Roamer. Zegarki Roamer Ceraline to potwierdzenie niepodważalnej jakości tej marki. Jeśli ponadczasowy styl oraz najwyższa jakość materiałów jest dla ciebie istotna - wybierz zegarek Roamer Ceraline!

Dla kogo Roamer Ceraline Carre?

Kobiety, które szukają biżuteryjnych zegarów zdecydowanie powinny wybrać model Roamer Ceraline Carre. Piękno modeli z tej linii polega na charakternej bransolecie, będącej połączeniem stali i spieku ceramicznego. Takie rozwiązanie efektownie zdobi rękę i dodaje eleganckiego charakteru do każdej stylizacji. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego producenci zdecydowali się na upiększenie cyferblatu maleńkimi, połyskującymi kryształkami - dodatkowy efekt zapewnia powłoka antyrefleksyjna, która minimalizuje odbite światło i zwiększa natężenie światła przechodzącego. Bezbłędność linii Ceraline Carre polega również na solidnym wykonaniu - ujmującą tarczę chroni szkło szafirowe, które zapewnia ochronę przed większymi zarysowaniami.

Roamer Ceraline Carre - niezawodna precyzja

Marka Roamer jest znana ze swoich precyzyjnych szwajcarskich mechanizmów. Nie inaczej jest w przypadku serii Ceraline Carre, która wykorzystała przy produkcji niezastąpione mechanizmy kwarcowe. Takie rozwiązanie nie wymaga systematycznego nakręcania, a baterię można wymienić dopiero po 2 latach.