Każdy, kto poszukuje niezawodnego, a do tego wizualnie wyjątkowego zegarka, z pewnością będzie usatysfakcjonowany propozycjami, jakie mają do zaoferowania zegarki Roamer. A jeśli mówimy o kobietach, które pragną czasomierza eleganckiego, przywołującego na myśl renesansowe piękno w nowoczesnym wydaniu, z pewnością warto zwrócić uwagę właśnie na prezentowaną tu kolekcję, czyli Roamer Ceraline Pure. Jest tutaj czyste kobiece piękno, idealne na każdą uroczystość oraz sytuację wymagającą szczególnej oprawy.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Ceraline Pure

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Trudno zaprzeczyć temu, że zegarki z serii Roamer Ceraline Pure to idealny pomysł na udany prezent dla każdej kobiety ceniącej sobie elegancję i poszukującej perfekcyjnych dodatków do swojej garderoby. Te czasomierze to odrobina luksusu, o którym skrycie marzy każda kobieta. Do zegarków dołączone jest firmowe pudełko, certyfikat autentyczności oraz karta gwarancyjna.

Uniwersalne zegarki Roamer Ceraline Pure

Kolekcja zegarków Roamer Ceraline Pure to zbiór pięciu niezwykłych i bardzo efektownych modeli, wśród których każdy odznacza się najwyższą jakością we wszystkich detalach. Producent, tworząc tę serię, wykorzystał zestawienie trzech eleganckich i do tego klasycznych kolorów, czyli bieli, srebra oraz złota, przy czym każdy model to połączenie jedynie dwóch z wymienionych tu barw (oczywiście w różnych kombinacjach). Jeśli chodzi o stylistyczną stronę tych zegarków, to nie można nie wspomnieć o niezwykłych kopertach, jakie się pojawiają w kolekcji. W wielu modelach posiadają one dość kunsztownie zdobione lunety. Ponadto, w czasomierzach z tej serii wspólny jest jeden ciekawy i efektowny motyw, czyli wzór na tarczy wykonany za pomocą masy perłowej. Dobrze także wspomnieć, że pojawiają się bransoletki będące połączeniem dwukolorowych ogniw – stalowych oraz ceramicznych, ozdobne indeksy, które są bardzo wyraźne, w kolorze złotym lub srebrnym czy też nietypowy, wspólny już dla wszystkich modeli, okrągły wzór umieszczony na samym środku tarczy.

Zegarki Roamer Ceraline Pure dla każdej kobiety

Tak niesamowita i wyjątkowa strona estetyczna zegarków Roamer Ceraline Pure po prostu musi iść w parze z najwyższą jakością wykonania oraz wykorzystanych podczas produkcji materiałów. Dlatego też modele, które są tu dostępne, to połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej, którą można odnaleźć w kopertach oraz bransoletach, niezwykłego spieku ceramicznego, który jest uzupełnieniem dla stalowej części bransolet – materiał ten jest niezwykle trwały i bardzo efektowny – przepięknie mieniącej się na różne kolory masy perłowej, a także szkiełka szafirowego, które doskonale osłania tarczę i jest odporne na zarysowanie oraz innego rodzaju potencjalne uszkodzenia. W zegarkach Roamer Ceraline Pure znaleźć można także wysokiej jakości mechanizm kwarcowy produkcji szwajcarskiej, który działa przy wykorzystaniu baterii i odznacza się takimi cechami jak niezawodność, precyzja oraz doskonałość. Ponadto warto zaznaczyć, że czasomierze z tej kolekcji zostały wyposażone w praktyczne datowniki wskazujące aktualny dzień miesiąca, z kolei godziny zostały tu oznaczone dużymi, wyrazistymi, a do tego ozdobnymi, cyframi rzymskimi.