Zegarki produkowane przez szwajcarską firmę Roamer – jedną z najbardziej cenionych na świecie – charakteryzują się połączeniem tego, co klasyczne i ponadczasowe z nutą nowoczesności (przejawiającej się także w sferze wykorzystywanych materiałów). Nie inaczej jest w przypadku kolekcji zegarków Roamer o nazwie Superior. Jest to seria czasomierzy dedykowana mężczyznom, którzy poszukują zegarka, będącego nie tylko narzędziem służącym do kontrolowania czasu, ale też niebanalnym uwieńczeniem preferowanego na co dzień stylu.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Superior

(15)

Popularność
 1. -12%
  Zegarek męski Roamer Superior Zegarek męski Roamer Superior
  Darmowa dostawa 24h
  2 023,00 zł 1 785,00 zł

  Roamer Superior 508837 41 55 50 (508837.41.55.50)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -24%
  Zegarek męski Roamer Superior Zegarek męski Roamer Superior
  Darmowa dostawa 24h
  1 470,00 zł 1 122,00 zł

  Roamer Superior 508833 41 45 50 (508833.41.45.50)

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

W oferowanej tu kolekcji zegarków Roamer Superior można wyodrębnić sześć ciekawych i wyjątkowych modeli, charakteryzujących się elegancją na co dzień. Każdy z nich został wykonany z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują, że czasomierz będzie doskonale sprawdzał się przez długie lata użytkowania.

Z jakich materiałów wykonano zegarek Roamer Superior?

Zegarek Roamer Superior wykonany został z materiałów najwyższej jakości. Odnaleźć tutaj można najlepszą i nierdzewną stal szlachetną, z której producent przygotował koperty oraz bransolety dla swoich zegarków, są tu także modele, które posiadają eleganckie i starannie wykończone paski z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Szkiełka do zegarków są szafirowe, a dzięki temu wyjątkowo odporne na zarysowania i pęknięcia. A uwieńczeniem doskonałych materiałów jest wyjątkowy – bo szwajcarski – mechanizm kwarcowy. Do prawidłowej pracy wykorzystuje on zasilanie bateriami, gwarantując precyzyjną oraz niezawodną pracę czasomierza.

Zegarki Roamer Superior - niepowtarzalne wykończenie

Z wymienionych tu najwyższej jakości materiałów marka Roamer wykonała produkty o niebanalnym designie. Zegarki Roamer Superior to połączenie klasycznych i uniwersalnych kolorów, czyli srebra, czerni oraz bieli. Takie barwy sprawiają, że każdy z tych zegarków będzie doskonale współgrał z dowolnym kolorem ubrania. Warto tu zaznaczyć, że zegarki Roamer Superior to elegancja, która została upstrzona elementami o charakterze sportowym, co zwiększa uniwersalizm oferowanych tu produktów. Stalowe bransoletki, po które sięgnął producent, wyróżniają się piękną wieloogniskową konstrukcją, z kolei tarcze zostały ciekawie przyozdobione nie tylko praktycznymi, ale i stylowymi dodatkowymi małymi cyferblatami na tarczy. W każdym z dostępnych tu modeli godziny zostały oznaczone za pomocą dużych i wyraźnych indeksów.

Funkcjonalność zegarków Roamer Superior

Czasomierze Roamer Superior zostały wyposażone przez producenta w wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim posiadają one precyzyjne chronografy, dzięki którym zegarki są w stanie pokazywać upływ czasu sekundowego, ponadto są tu praktyczne datowniki, z pomocą których w każdym momencie można sprawdzić aktualny dzień miesiąca. Czasomierze posiadają również podstawowy poziom wodoodporności, który chroni je przed przypadkowych zachlapaniem.  Zegarki marki Roamer – nie tylko z kolekcji Superior – to doskonały wybór, gdy szukamy czasomierzy wyjątkowych, a przy tym klasycznych i uniwersalnych. Do każdego czasomierza dodawane jest praktyczne pudełko, karta gwarancyjna pozwalająca na dwuletnie bezpłatne wsparcie centralnego serwisu Roamer, instrukcja użytkowania, a ponadto certyfikat, który poświadcza autentyczność produktu.