Roamer R-Line to produkty dokładnie przemyślane w każdym calu. Tu nie znajdzie się elementów zbędnych czy niepasujących do reszty. Ta wyjątkowa seria zegarków jest dedykowana mężczyznom, którzy poszukują rozwiązań będących połączeniem eleganckiej klasyki z praktycznym użytkowaniem. Czasomierze Roamer R-Line dzięki tym właśnie cechom stają się produktami uniwersalnymi, które doskonale będą prezentować się niemal na każdym nadgarstku i niemal w każdej sytuacji. Jeną z cech wyróżniających zegarki Roamer R-Line jest ich design.

czytaj dalej

Zegarki Roamer R-Line

(3)

Popularność
 1. Zegarek męski Roamer R-Line Classic Zegarek męski Roamer R-Line Classic
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 6 dni
  1 096,00 zł

  Roamer R-Line Classic 718833 41 55 70

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 6 dni
 2. Zegarek męski Roamer R-Line Classic Zegarek męski Roamer R-Line Classic
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 6 dni
  1 096,00 zł

  Roamer R-Line Classic 718833 41 45 70

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 6 dni
Popularność

Tak jak wszystkie zegarki marki Roamer, tak i tę serię, można śmiało polecić jako sposób na udany i niebanalny prezent – niemal dla każdego mężczyzny, bez względu na wiek. Seria Roamer R-Line to jakość sama w sobie, którą cieszyć się można na lata .Już teraz sprawdź jakość produktów Roamer na sobie!

Z czego składają sie zegarki Roamer R-Line?

Mamy w tej serii ciekawe modele czasomierzy, które powstały wedle jednego schematu, a różnią się między sobą zastosowaną kolorystyką paska, koperty oraz tarczy. Paski występują tu w wariancie czarnym lub brązowym. Koperta może być srebrna, w kolorze tradycyjnego złota lub też różowego złota, z kolei tarcza występuje w trzech barwach – białej, srebrnej oraz czarnej. Jak na cztery modele zegarków jest to dość spora różnorodność kolorystyczna, choć warto zaznaczyć, że wszystkie te barwy są uznawane za uniwersalne i klasyczne w dziedzinie czasomierzy. Wyjątkowy w zegarkach Roamer R-Line jest projekt tarczy, w którym producent postawił na minimalizm. Na dość dużej – bo mierzącej sobie aż 40 mm - tarczy umieścił on jedynie to, co niezbędne i o niewielkim formacie. W związku z tym znajdziemy tu tylko – obok drobnego logo marki – indeksy, którymi oznaczono godziny, praktyczną podziałkę sekundową, cienkie i smukłe wskazówki i niewielki datownik umieszczony przy godzinie trzeciej, który wskazuje użytkownikowi aktualny dzień miesiąca. Takie rozwiązanie sprawia, że zegarki z prezentowanej tu serii są bardzo czytelne, a więc i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Najwyższa jakość wykonania zegarków Roamer R-Line

Oczywiście zegarek Roamer R-Line to nie tylko przemyślany i oryginalny design, ale również najwyższa jakość produktów. Producent wykorzystał podczas procesu ich tworzenia tylko i wyłącznie najlepsze materiały, czyli stal szlachetną, która jest materiałem antyalergicznym oraz odpornym na działanie rdzy, wysokogatunkową skórę naturalną, z której wykonane zostały eleganckie paski, a także wyjątkowo odporne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne szkiełka szafirowe, których zadaniem jest osłona tarczy. Ponadto, czasomierze te zostały wyposażone w niezawodne mechanizmy kwarcowe obsługiwane za pomocą baterii. Dzięki nim zegarek pracuje precyzyjnie w każdej sytuacji. Co więcej, prezentowane tu zegarki marki Roamer posiadają wodoszczelność na granicy do 50 m, dzięki czemu można bez obaw nosić czasomierz na nadgarstku podczas brania prysznica, kąpieli w wannie czy nawet korzystania z basenu.