Historia marki sięga już XIX wieku. Wieloletnie doświadczenie w zegarmistrzostwie przyniosło firmie Roamer nie tylko zaufanie wśród klientów, ale również status prestiżowego produktu. Klienci chętnie wybierają produkty sygnowane ich marką ze względu na trwałość i dbałość o każdy detal. Dążąc do perfekcji, producenci Roamer testują zegarki tak, by z każdym następnym projektem polepszyć swoje standardy.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Classic Line

(1)

Popularność
 1. -31%
  Zegarek męski Roamer Slim-Line Classic Zegarek męski Roamer Slim-Line Classic
  Darmowa dostawa 24h
  1 164,00 zł 800,00 zł

  Roamer Slim-Line Classic 512833 41 55 20

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Roamer Classic Line to seria dla osób, które poszukują elegancji i klasy, ale o charakterze ponadczasowym i na tyle uniwersalnym, by sprawdzić się nie tylko podczas doniosłych uroczystości, ale nawet na co dzień, jeśli cenimy sobie formalny styl. Takie połączenie może wydawać się niemożliwe. A jednak firmie Roamer udało się osiągnąć taki właśnie wymiar elegancji.

Zegarki Roamer Classic Line - klasyka o potężnym wykonaniu

Roamer to przede wszystkim klasyczny kształt zegarków ozdobiony tarczą w tradycyjnym stylu. Linia Classic Line trafi do każdego, kto poszukuje dodatku pasującego do każdego elementu jego garderoby. Romar stworzył zegarki z myślą o płci żeńskiej i męskiej, dostarczając modeli o różnych rozmiarach i kolorystyce. Wykonanie z najwyżej jakości materiałów, ale i pełna czytelność godziny to priorytety w procesie tworzenia nowego projektu dla linii Classic Line.  Co jeszcze cechuje zegarki z tej linii? Okrągłe koperty wykonane z odpornej na korozję stali szlachetnej, klasyczne cyferblaty z datownikiem dni miesiąca i twarde szkło szafirowe, charakteryzujące się wytrzymałością i pięknym wyglądem.