Jaki jest najchętniej poszukiwany zegarek? Oczywiście taki, który jest połączeniem jak najlepszej jakości materiałów z designem, który jest klasyczny, a do tego idealny niemal na każdą okazję. Czy takie połączenie jest możliwe? Jak najbardziej – takie są bowiem zegarki Roamer z kolekcji Searock. Jest to seria zegarków męskich, w której znajdują się cztery interesujące modele.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Searock

(4)

Popularność
  1. Rotomat Beco Technic za 0 zł
  2. Rotomat Beco Technic za 0 zł
Popularność

Każdy z zegarków należących do kolekcji Roamer Searock został wykonany na podstawie tego samego projektu. Tym, co je od siebie rozróżnia, jest zastosowana kolorystyka. Koperty oraz bransolety występują jedynie w dwóch – do tego klasycznych - wariantach kolorystycznych, a więc w złocie oraz w srebrze. Większa różnorodność dotyczy natomiast tarcz czasomierzy, gdyż ta jest dostępna aż w trzech wersjach – w barwie białej, czarnej oraz niebieskiej. W każdym z prezentowanych tu modeli godziny zostały oznaczone za pomocą wyraźnych indeksów (te są w kolorze złotym lub srebrnym – w zależności od modelu). Ale obok indeksów znajdują się dodatkowo maleńkie liczby, które mają za zadanie oznakowanie upływających minut. Zegarki z kolekcji Searock są wyposażone w bransolety wykonane ze starannie wykończonych ognisk.

Szwajcarskie zegarki najwyższej klasy - Roamer Searock

Wszystkie zegarki tego szwajcarskiego producenta – a więc i kolekcja zegarków Roamer Searock – są wyprodukowane tylko i wyłącznie z najlepszych, czyli estetycznych oraz wyjątkowo trwałych, materiałów. Bransolety oraz koperty dostępnych tu czasomierzy odznaczają się najlepszą stalą szlachetną o właściwościach antykorozyjnych. Trzeba zaznaczyć, że w przypadku tej kolekcji producent zastosował dodatek do stali w postaci węgliku wolframu, który zapewnia jeszcze większą twardość produktu, a tym samym jego maksymalną odporność na zarysowania. Ponadto firma wyposażyła zegarki w twarde i bardzo odporne na zarysowania szkiełka szafirowe – które są standardem dla wszystkich produktów firmy Roamer.

Co wyróżnia zegarki Roamer Searock?

Czasomierze z kolekcji Roamer Searock są wyposażone w precyzyjny i praktyczny chronograf, dzięki któremu użytkownik może korzystać z sekundnika. Ponadto, na tarczach znajduje się przydatny datownik wskazujący bieżący dzień miesiąca. Zegarki te są także wodoodporne na poziomie do 100 m, a więc można swobodnie korzystać z nich podczas kąpieli w wannie czy nawet na basenie. Nowością w przypadku zegarków z prezentowanej tu kolekcji jest zastosowany mechanizm. Zwykle Roamer instaluje precyzyjne mechanizmy kwarcowe, tu natomiast producent zdecydował się na montaż mechanizmu z automatycznym naciągiem, dzięki czemu czasomierze są jeszcze bardziej niezawodne i praktycznie bezobsługowe. A wiele osób zaciekawić może fakt, że działanie mechanizmu użytkownik może obserwować na własne oczy w każdym momencie – dzięki zastosowaniu szklanej koperty.

Zegarek Roamer Searock - luksus dla każdego

Kupując zegarek z kolekcji Roamer Searock, klient otrzymuje dodatkowo praktyczne pudełko firmowe, certyfikat oryginalności nabytego produktu, kartę gwarancyjną, dzięki której można korzystać ze wsparcia centralnego serwisu firmy, a także instrukcję obsługi czasomierza. Zegarki z tej kolekcji to bez wątpienia doskonały pomysł na trafiony prezent.