Zegarki Roamer Slim-Line to produkty wyjątkowe. Z jednej strony są one dość klasyczne i uniwersalne, a więc dobrze prezentujące się i podczas eleganckich uroczystości, i na co dzień. Z drugiej jednak strony, zastosowano w nich sporo nowatorskich rozwiązań, nadających tym czasomierzom dość mocny akcent nowoczesności. Zegarki z serii Roamer Slim Line są przeznaczone dla mężczyzn – również tych o dużych wymaganiach - a w kolekcji dostępnych mamy wiele efektownie wykonanych modeli tych urządzeń.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Slim-Line

(7)

Popularność
 1. Zegarek damski Roamer Slim-Line Classic Zegarek damski Roamer Slim-Line Classic
  Darmowa dostawa 24h
  1 164,00 zł

  Roamer Slim-Line Classic 512857 41 55 20

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Roamer Slim-Line Classic Zegarek męski Roamer Slim-Line Classic
  Darmowa dostawa 24h
  1 164,00 zł

  Roamer Slim-Line Classic 512833 41 55 20

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Roamer Slim Line wyróżniają się przede wszystkim swoim aspektem estetycznym. Najbardziej rzuca się tu w oczy koperta, która jest dość duża (jej szerokość wynosi 38 mm), a przy tym bardzo cienka (grubość koperty wynosi jedynie 6 mm). Taka forma tarczy okazuje się trafnym rozwiązaniem. Ma ona charakter minimalistyczny – na dość dużej tarczy producent umieścił jedynie cienkie wskazówki i niewielkie indeksy, które na sporej przestrzeni stają się wyjątkowo czytelne niemal w każdej sytuacji. Wszystkie modele zegarków Roamer z prezentowanej tu kolekcji Slim Line zostały stworzone w myśl tego samego projektu – tym, co je od siebie rozróżnia, jest zastosowana kolorystyka. Pasek dostępny jest w kolorze czarnym lub brązowym, z kolei tarcza może być srebrna, złota albo czarna (w dwóch wariantach indeksy oznaczające godziny mają kolor srebrny, z kolei na tarczy złotej owe indeksy także są w barwie złotej).

Nietuzinkowy zegarek Roamer Slim Line

Czasomierze Roamer z serii Slim Line to nie tylko ciekawa i dość nowatorska (choć o charakterze klasycznym) strona estetyczna, ale także wykorzystane materiały pierwszorzędnego gatunku. Każdy z prezentowanych tu zegarków jest wyposażony w estetycznie wykończony skórzany pasek (oczywiście mówimy tu o wysokogatunkowej skórze naturalnej), z kolei kopertę wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej o charakterze antykorozyjnym. Warte uwagi jest również szkiełko szafirowe zabezpieczające tarczę – jest ono szczególnie odporne za zarysowania, a do tego producent pokrył je powłoką antyrefleksyjną. Powłoka ta sprawia, że promienie słoneczne nie odbijają się od powierzchni szkiełka, utrudniając korzystanie z czasomierza – dzięki temu można komfortowo odczytać godzinę nawet na pełnym słońcu. Oczywiście najwyższą jakością odznacza się także zamontowany w kopercie mechanizm kwarcowy, dzięki któremu zegarek może precyzyjnie działać i wskazywać odpowiedni czas. Czasomierze z serii Roamer Slim Line posiadają podstawową wartość wodoodporności, dzięki czemu przypadkowe zachlapanie zegarka, nawet podczas kąpieli w wannie, nie stanowi zagrożenia dla mechanizmu czasomierza. Produkty z tej serii nie posiadają dodatkowych opcji, takich jak datownik czy sekundnik, dzięki czemu możliwy jest wspominany wyżej minimalistyczny charakter tarczy zegarka.

Zegarki Roamer Slim Line - postaw na stylowe dodatki

Do każdego zakupionego modelu z serii Roamer Slim Line dołączane jest firmowe pudełeczko, certyfikat autentyczności produktu, karta gwarancyjna (zapewniająca dwuletnie bezpłatne wsparcie serwisu Roamer), a także instrukcja użytkowania czasomierza. Te proste, ale eleganckie zegarki, to świetny pomysł na prezent niemal dla każdego mężczyzny.