Może wydawać się, że różnorodność to cecha, która wyróżnia przede wszystkim zegarki damskie. Okazuje się jednak, że mężczyźni także są gotowi na poszukiwania modelu wyjątkowego, który w jak największym stopniu będzie oddawać ich osobowość. Z myślą o takich właśnie klientach renomowana szwajcarska firma stworzyła kolekcję zegarków Roamer o nazwie Vanguard. Jest to seria zegarków męskich, w której znajduje się aż dziesięć wyjątkowych zegarków o niebanalnym designie, który łączy w sobie elementy eleganckie ze sportowymi, sprawiając, że czasomierze te okazują się doskonałe niemal na każdą okazję.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Vanguard

(20)

Popularność
Popularność

Jeśli chciałbyś zaiwestować w doskonale wykonany zegarek, Roamer Vanguard jest dobrą alternatywą. Postaw na szwajcarski zegarek i wybierz serię Roamer Vanguard. Dzięki doskonałej jakości i ciekawej stylistyce, modele Roamer Vanguard są doskonałym pomysłem na udany podarunek.

Precyzja w każdym calu - zegarki Roamer Vanguard

Tak jak wszystkie zegarki tej szwajcarskiej marki, tak czasomierze Roamer Vanguard, wyróżniają się doskonałą jakością, dzięki wykorzystaniu tylko najlepszych materiałów. Odnaleźć można w tej kolekcji przede wszystkim stal szlachetną o właściwościach antykorozyjnych, która w niektórych wariantach została dodatkowo pokryta powłoką PVD (ta z kolei gwarantuje jeszcze większą odporność na zarysowania, nadając jednocześnie powierzchni efektowny i elegancki charakter). Z owej stali wykonano koperty. Wszystkie modele zostały wyposażone w skórzane paski. Są one oczywiście wyprodukowane z jedynie najlepszej skóry naturalnej i do tego starannie wykończone. Aby zegarek był jeszcze bardziej perfekcyjny, producent osłonił tarczę szafirowym szkiełkiem. A to – w odróżnieniu od szkiełek mineralnych, najczęściej wykorzystywanych – jest szczególnie odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, zwłaszcza zarysowania. Ale wysoka jakość, jaką charakteryzują się prezentowane tutaj zegarki Roamer, to nie tylko zastosowanie najlepszych materiałów, ale też doskonały mechanizm kwarcowy produkcji szwajcarskiej, który zapewnia czasomierzom precyzyjne działanie.

Zegarki Roamer Vanguard, czyli ponadczasowy design

Warta uwagi w serii zegarków Roamer Vanguard jest także kwestia estetyki. Ponieważ prezentowana tu kolekcja jest dość bogata, a przy tym różnorodna, każdy mężczyzna znajdzie tu coś idealnego dla siebie. Każdy z modeli posiada skórzany pasek, który zdecydowanie przemawia za klasycznym i eleganckim wymiarem oferowanych tu czasomierzy. Paski te występują w dwóch kolorach – czarnym oraz brązowym. Większa różnorodność kolorystyczna dotyczy tarczy, które występują w barwie białej, czarnej oraz niebieskiej. Koperty natomiast są dostępne w kolorze srebrnym, tradycyjnego złota oraz złota różowego (powierzchnia pokryta warstwą PVD). Każdy z oferowanych tu modeli posiada na tarczy przynajmniej jeden dodatkowy cyferblat, na którym można śledzić między innymi upływ sekund. Ponadto czasomierze te posiadają funkcjonalne datowniki, za pomocą której użytkownicy są w stanie sprawdzić w każdym momencie aktualny dzień miesiąca. Godziny zostały tu oznaczone albo za pomocą samych indeksów, albo poprzez połączenie indeksów z cyframi arabskimi.