Nie bez powodu zegarki szwajcarskiej marki Roamer cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Szwajcarska jakość jest zawsze pierwszorzędna, a do niej należy dodać niebanalny i ponadczasowy urok oferowanych czasomierzy. Tutaj każda kolekcja jest wyjątkowa – nie inaczej jest w przypadku zegarków Roamer Ceraline Saphira. Jest to kolekcja dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom – przede wszystkim tym osobom, które poszukują elegancji i klasy, ale o charakterze ponadczasowym i na tyle uniwersalnym, by sprawdzić się nie tylko podczas doniosłych uroczystości, ale nawet na co dzień, jeśli cenimy sobie formalny styl. Takie połączenie może wydawać się niemożliwe. A jednak firmie Roamer udało się osiągnąć taki właśnie wymiar elegancji.

czytaj dalej

Zegarki Roamer Ceraline Saphira

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Roamer Ceraline Saphira to jedne z najbardziej eleganckich, a przy tym ponadczasowych, czasomierzy dostępnych na rynku. Warto obdarować ukochaną osobę takim szlachetnym i doskonałym w każdym calu produktem.

Ponadczasowy zegarek Roamer Ceraline Saphira

Zegarki Roamer z kolekcji Ceraline Saphira to gra trzech eleganckich i klasycznych kolorów, czyli złota, srebra oraz czerni, przy czym każdy z modeli – a jest ich w tej serii aż dwanaście – wykorzystuje jedynie dwie z wymienionych tu barw. Zegarki te są na tyle wyjątkowe, że modele damskie od męskich różnią się między sobą tak naprawdę jedynie wymiarami, choć trzeba tu zaznaczyć, że dostępnych wariantów kobiecych czasomierzy jest nieco więcej (nie wszystkie mają swój męski odpowiednik). Z tego też powodu elegancja wykorzystana przez producenta przy produkcji zegarków Roamer Ceraline Saphira jest klasyczna oraz dość minimalistyczna.

Roamer Ceraline Saphira - najwyższa jakość wykonania

Wszystkie czasomierze należące do opisywanej tu serii są wykonane z najwyższej jakości materiałów – jest to zasada właściwa dla każdej kolekcji marki Roamer. Dostępne zegarki zostały wyposażone w kopertę wykonaną z najlepszej klasy stali szlachetnej, w bransoletę, która z kolei powstała z wykorzystania niezwykle efektownego, a przy tym trwałego, spieku ceramicznego, szkiełko zaś – jak zawsze u tego producenta – jest szafirowe, a więc najbardziej ze wszystkich możliwych rozwiązań odporne na zarysowania. Aby cały zegarek mógł zostać uznany za produkt najwyższej jakości, doskonały w tych zegarkach jest także umieszczony w kopercie mechanizm. Jest to szwajcarski mechanizm kwarcowy, który wykorzystuje zasilanie bateriami. Jest on wyjątkowo precyzyjny oraz niezawodny.

Co wyróżnia zegarki Roamer Ceraline Saphira?

Cechą charakterystyczną zegarków Roamer Ceraline Saphira są również praktyczne, choć dość podstawowe, funkcje, takie jak wodoodporność na poziomie pozwalającym swobodnie korzystać z czasomierza podczas deszczu, mycia rąk czy w przypadku innych sytuacji, w których czasomierz może zostać zamoczony. Ponadto zegarki te posiadają sekundnik oraz datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Ciekawą opcją jest damski model, w którym główne godziny zostały oznaczone za pomocą prawdziwych diamentów. Tu dobrze zaznaczyć, że w każdym egzemplarzu czasomierzy z serii Ceraline Saphira nie ma oznaczeń godzin (sygnowane indeksami są jedynie cztery główne godziny).