Marka Doxa od wielu lat znajduje się w czołówce szwajcarskich manufaktur, produkujących zegarki. Dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu udało im się opracować wysokiej klasy modele zegarków, czego dowodem jest ich limitowana seria – Doxa Blue Planet.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Blue Planet Limited Edition

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Cenisz wysoką jakość produktów? Szukasz zegarka pochodzącego z limitowanej edycji? Zegarki Doxa Blue Planet Limited Edition to najwyższa jakość produktów wykonanych w ograniczonej ilość sztuk. Wzbogać się o wyjątkowy zegarek marki Doxa już teraz!

Wysoka jakość zegarka Doxa Blue Planet Limited Edition

Zegarek Doxa Blue Planet Limited Edition należy, jak sama nazwa wskazuje, do edycji limitowanej, czyli ściśle ograniczonej partii zegarków. Wynika to głównie z zastosowania najdokładniejszych mechanizmów oraz specjalnego sposobu barwienia tarczy. Model ten posiada bowiem szwajcarski mechanizm automatyczny ETA 2893 o niezwykle wysokiej dokładności oraz rezerwie chodu, wynoszącej aż 42 godziny. Ponadto zegarek został wzbogacony o precyzyjny datownik i wskaźnik drugiego czasu, a sam dekielek zbudowano z masy perłowej. Żeby godnie zamknąć cały projekt, marka Doxa umieściła w tym zegarku także szafirowe szkiełko.

Co takiego jest w zegarkach limitowanych takich jak Doxa Blue Planet?

Zegarki limitowane, jak sama nazwa wskazuje, są emitowane w ograniczonych ilościach, a to już, samo w sobie, wpływa znacznie na ich wartość – rzadkie modele, o niskiej liczbie egzemplarzy, są szczególnie mocno poszukiwane i pożądane przez kolekcjonerów, a im ich mniej, tym wyższa ich wartość. Model Doxa jest zegarkiem szczególnym, gdyż wyprodukowano jedynie 300 egzemplarzy Doxa Blue Planet Limited Edition, w związku z czym stanowią prawdziwą gratkę dla zbieracza zegarków.

Limitowane zegarki to także oznaka znawstwa w dziedzinie dobrze wykonanych i ekskluzywnych modeli. Nie każdy może poszczycić się posiadaniem takiego zegarka, nie mówiąc już o znawstwie w dziedzinie luksusowych czasomierzy, takich jak ten – mając takie zegarek na ręce, każdy mężczyzna z pewnością zabłyśnie w towarzystwie i sprawi, że jego gust zostanie doceniony zarówno przez miłośników fachu zegarmistrzowskiego, jak i kobiety, znające się na estetyce i wykonaniu pięknych przedmiotów.

Dlaczego warto wybrać zegarek Doxa Blue Planet Limited Edition?

Zegarek Doxa Blue Planet Limited Edition warto wybrać przede wszystkim ze względu na jego niewielką ilość egzemplarzy, które sprawiają, że jest wyjątkowy nawet wśród innych zegarków Doxa. Ponadto zaawansowanie jego produkcji sprawia, że jest jednym z najwydajniejszych zegarków tego producenta a wspaniały wygląd sprawia, że doskonale sprawdza się jako ozdoba każdego mężczyzny. Sprawdź sam jak na Tobie leżał będzie ten niezwykły zegarek.