Doxa to marka z ogromnym stażem na rynku zegarków - 120 lat doświadczenia i tradycji pozwoliło firmie wspiąć się na szczyt. Firma powstała w 1889 roku a założył ją George Ducommun, który szybko odkrył, czego potrzebują ludzie i spełnił ich potrzeby. Tym samym rozpoczął niesamowitą drogę marki ku sukcesowi.
czytaj dalej

Zegarki Doxa D-Concept

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Doxa to symbol niezwykłej trwałości oraz elegancji. Każda kolekcja wyróżnia się na tle konkurencji, a zwłaszcza widać to w designie oraz w najdrobniejszych detalach. Dość, by wspomnieć, że marka współpracowała z firmą Bugatti i montowała swoje produkty w kokpitach legendarnych aut.

Doxa D-Concept - klasyka i innowacja w jednym

Seria Doxa D-Concept to niezwykła kolekcja męskich zegarków, które zachwycają swoim wyglądem i precyzją działania. Tradycja miesza się tutaj z nowoczesnością, co widać na pierwszy rzut oka. Zegarki Doxa D-Concept cechuje przede wszystkim tarcza, tradycyjny analogowy cyferblat, na którym znajdują się czytelne indeksy i smukłe wskazówki. Męskie zegarki D-Concept zawieszone są na tradycyjnych paskach, które jednakowoż prezentują się w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Styl i klasa siłą zegarków Doxa D-Concept

Siła zegarków z kolekcji D-Concept tkwi w niezwykle precyzyjnym mechanizmie kwarcowym. Nie ma tu miejsca na nieprawidłowości. Każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie wśród tej serii, niezależnie od tego, czy ceni sobie dodatek z minimalistyczną tarczą i datownikiem, czy z sub-tarczą chronografu. Dzięki zabezpieczeniu w postaci szkiełka szafirowego zegarki te są odporne na zarysowania, a wodoszczelność na poziomie 100 m pozwala cieszyć się Doxą D-Concept na basenie i w trakcie nurkowania bez akwalungu.

Sklep z zegarkami Doxa D-Concept w Warszawie

Jeżeli poszukujesz idealnego, klasycznego zegarka w nowoczesnym wydaniu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą kolekcji Doxa D-Concept na stronie internetowej Zegarownia.pl lub w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Wymarzony model czeka na ciebie!