Szwajcarski producent czasomierzy Doxa istnieje na rynku już od ponad 120 lat. Przez ten czas powstało wiele kolekcji, które można określić mianem kultowych. Jedną z najpopularniejszych była kolekcja zegarków Doxa Grafic z lat 50., w ramach której stworzono nowoczesne jak na tamte czasy zegarki w minimalistycznym stylu, z prostymi, wyraźnymi wskazówkami i okrągłymi tarczami. W ostatnich latach słynna kolekcja doczekała się swojej reedycji.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Grafic

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Współczesne zegarki Doxa Grafic są unowocześnioną, odświeżoną wersją modeli z końca lat 50. Z popularności, jaką cieszą się zegarki z tej kolekcji można wnioskować, że ani trochę nie wyszły one z mody, a ich styl jest ponadczasowy i doskonale współgra z aktualną modą. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą wyjątkową kolekcją, która łączy w sobie prostotę i elegancję.

Doxa Grafic - co ją wyróżnia?

W tej kategorii naszego sklepu zgromadziliśmy najpopularniejsze zegarki z kolekcji Grafic. Tym, co je wyróżnia, jest stonowana, uniwersalna kolorystyka: połączenie czerni, bieli i srebra w kilku różnych wariantach. Zegarki posiadają niewielkie okrągłe tarcze ozdobione symetrycznie rozchodzącymi się liniami. Taka graficzna ozdoba nadaje zegarkom unikatowy wygląd, a przy tym nie ogranicza widoczności i nie przeszkadza w odczytywaniu godziny. 12 linii zostało rozmieszczonych tak, aby zastępować indeksy oraz cyfry, co jest rozwiązaniem zastosowanym wyłącznie w tej serii zegarków. Efektownym detalem są smukłe, dodające eleganckiego charakteru wskazówki: minutowa i godzinowa. Na wysokości godziny 11 umieszczono niewielki datownik, pokazujący dzień miesiąca. W kolekcji Grafic dostępne są zegarki z białymi oraz czarnymi tarczami, na których zostały umieszczone indeksy i wskazówki w kontrastowych kolorach. Logo firmy Doxa zostało umieszczone w dolnej części tarczy, tak aby nie utrudniać odczytywania godziny. Koperty umieszczone są na czarnych skórzanych paskach, które doskonale prezentują się na damskim nadgarstku.

Perfekcja w wykonaniu Doxa Grafic

Firma Doxa znana jest z tworzenia zegarków o najwyższej jakości, wyróżniających się dopracowanymi do perfekcji szczegółami zarówno, jeśli chodzi o wzornictwo, jak i o ich funkcjonalność. Podobnie jest w przypadku zegarków Doxa Grafic. Zegarki nawiązują do kultowej serii nie tylko wyglądem, ale również jakością. Wykonano je ze stali szlachetnej, skóry naturalnej oraz szkła szafirowego. Zasilany bateriami, wydajny mechanizm kwarcowy renomowanej firmy Ronda gwarantuje precyzyjne wskazywanie czasu przy minimalnych odchyleniach. To wszystko sprawia, że zegarki Doxa cieszą się dużą popularnością wśród klientek, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie oraz niezawodności i trwałości zegarka.

Doxa Grafic - szyk i elegancja

Zegarki firmy Doxa nie bez powodu kojarzą się z prestiżem i elegancją. Zegarki Doxa Grafic są najlepszym odzwierciedleniem tych cech. To udane połączenie tradycji z nowoczesnym designem oraz wygodą i funkcjonalnością. Warto wspomnieć, że dodatkiem do wszystkich sprzedawanych w naszym sklepie zegarków jest potwierdzenie oryginalności, karta gwarancyjna oraz eleganckie pudełko, dzięki którym zegarki doskonale nadają się na prezent dla bliskiej osoby.