Szwajcarska firma Doxa znana jest z produkcji eleganckich zegarków wysokiej jakości, ale zegarki damskie z kolekcji Oceanelle Treasure zaskakują jakością wykonania, użytymi materiałami oraz wzornictwem nawet znawców marki. Doxa Oceanelle Treasure to zegarki, dla których inspiracją było piękno oceanu.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Oceanelle Treasure

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Do stworzenia Doxa Oceanelle Treasure zostały wykorzystane prawdziwe skarby morskich głębin – naturalne perły, które umieszczono w lunecie zegarka. Do każdego modelu dołączony jest niezwykły prezent w postaci naszyjnika z białą perłą chińską umieszczoną na srebrnym łańcuszku. Całość jest zapakowana w ozdobne pudełko w morskim kolorze, dzięki czemu doskonale nadaje się do wręczenia jako prezent.

Zegarki Doxa Oceanelle Treasure - czym się wyróżnia?

O wyjątkowości zegarków Doxa Oceanelle Treasure decyduje nietuzinkowe wzornictwo, w którym motywem przewodnim są elementy związane z oceanem. Jedną z najbardziej charakterystycznych ozdób jest rząd drobnych pereł umieszczonych ponad indeksami oznaczającymi godziny. Waga każdej sztuki wynosi około 0,01 g, a ich klasa to AA. Nawiązaniem do morskich motywów jest również wizerunek muszli w kolorze srebrnym, umieszczony w dolnej części tarczy. Na tym nie kończą się elementy dekoracyjne zegarka. Na tarczy znajduje się 12 prawdziwych diamentów klasy SI2, umieszczonych na wysokości indeksów. Są to diamenty o pojedynczym cięciu, 0,003 ct. Wokół tarczy zostały umieszczone dwa okręgi w złotym kolorze, które stanowią obramowanie dla rzędu pereł. Na wysokości godziny 12 znajduje się praktyczny datownik, na którym jest widoczny aktualny dzień miesiąca.

Wartym uwagi elementem zegarka Doxa Oceanelle Treasure jest także bransoleta pełniąca funkcję paska. Została ona wykonana ze srebrnej stali szlachetnej i uzupełniona ceramicznymi ogniwami w kolorze białym. Całość tworzy efektowne uzupełnienie zegarka i jest w stanie z powodzeniem zastąpić elegancką biżuterię i służyć jako dodatek do wyjściowego stroju.

Zaawansowane technologie w Doxa Oceanelle Treasure

W tak eleganckim zegarku nie mogło oczywiście zabraknąć zaawansowanych rozwiązań technicznych, które zapewniają mu niezawodność i precyzję. Za wskazywanie czasu odpowiada mechanizm kwarcowy renomowanej marki Ronda, dzięki któremu wskazania zegarka nie wykazują praktycznie żadnych odchyleń. Zegarek jest wodoszczelny na poziomie 100 metrów, co oznacza, że można bez obaw się w nim kąpać czy spacerować w deszczu.

Prezent do zamówienia zegarka Doxa Oceanelle Treasure

Do każdego zegarka Doxa Oceanelle Treasure dołączany jest niezwykły prezent, który z pewnością zachwyci każdą kobietę. To delikatny naszyjnik w postaci perły umieszczonej na łańcuszku ze srebra. Waga samej perły to około 1,1 g, a próba srebra, z którego wykonany jest łańcuszek  – 925. Naszyjnik będzie pięknie wyglądał w towarzystwie eleganckiej sukni, na przykład w kolorze czarnym, ale dzięki subtelnemu wzornictwu można go nosić także na co dzień. Zegarek oraz łańcuszek są umieszczone razem w ozdobnym pudełku w wyjątkowym morskim kolorze, nawiązującym do stylu zegarka. W pudełku znajduje się również karta gwarancyjna oraz certyfikat, który stanowi potwierdzenie oryginalności zegarka.