Mimo że firma Doxa początkowo zajmowała się produkcją zegarków sportowych, obecnie kojarzona jest przede wszystkim z eleganckimi modelami, które można nosić do garnituru czy garsonki. Kolekcja Doxa Splash różni się znacznie pod tym względem od pozostałych kolekcji w ofercie szwajcarskiego producenta i jest raczej odwołaniem do sportowej tradycji. Tym, co wyróżnia zegarki z serii Splash, jest nowoczesny, sportowy wygląd, w którym nie zabrakło jednak charakterystycznej dla marki Doxa nutki elegancji. Zegarki z pewnością spodobają się osobom, które na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Zapraszamy do zapoznania się z zegarkami dostępnymi w tej kategorii naszego sklepu, w której znalazło się zarówno kilka modeli przeznaczonych dla pań, jak i panów.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Splash

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Charakterystyka zegarków Doxa Splash

Charakterystyczne dla zegarków z kolekcji Doxa Splash są duże tarcze o nowoczesnym wyglądzie i oryginalnej kolorystyce. Odniesieniem do sportowego charakteru zegarków są efektowne chronografy w formie niewielkich tarcz, które służą do dokładnych pomiarów czasu i przydają się na przykład podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu. Na tarczy znajdują się również duże wskazówki w kontrastujących z tłem kolorach, które ułatwiają odczytywanie godziny. Swój sportowy wygląd zegarki zawdzięczają również dodatkowym podziałkom umieszczonym wokół tarczy. Tło tarczy jest nieregularne i pokryte delikatnym wzorem, który jednak w żaden sposób nie utrudnia sprawdzania czasu. Praktycznym elementem jest niewielki datownik, który pokazuje aktualny dzień miesiąca. Datownik znajduje się na wysokości godziny 4 na tarczy.

Jak zbudowane są zegarki Doxa Splash?

Koperty zegarków Doxa Splash zostały wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej. W zależności od modelu stal posiada naturalny srebrny kolor lub jest pokryta czarną powłoką, nakładaną w nowoczesnej technologii PVD. Zegarki są wyposażone w gumowe paski, dzięki którym są lekkie i wygodne w noszeniu. Gumowe paski są dodatkowo łatwe do utrzymania w czystości i odporne na wilgoć, co jest szczególne ważne podczas uprawiania sportu. Wszystkie modele zegarków Doxa Splash są wodoszczelne na poziomie 100 metrów, dzięki czemu można je nosić na przykład podczas uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. Wewnątrz każdej koperty znajduje się niezawodny mechanizm kwarcowy marki Ronda zasilany bateriami, gwarantujący dokładne wskazywanie czasu bez konieczności samodzielnego nakręcania zegarka.

Za co cenimy Doxa Splash?

Zainteresowani zegarkami Doxa Splash klienci mają do wyboru kilka modeli damskich i męskich. Tym, co odróżnia je od siebie, jest przede wszystkim kolorystyka. W tej kategorii naszego sklepu zegarki dla siebie mogą znaleźć zarówno zwolennicy klasycznych połączeń kolorystycznych, na przykład srebra i czerni, jak i te osoby, którym zależy na oryginalnym wyglądzie zegarka – mają one do wyboru na przykład zegarki czarno-czerwone czy biało-srebrne z niebieskimi detalami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych modeli, które można obejrzeć na dużych, dokładnych zdjęciach.