Każdy, kto często nosi eleganckie koszule doskonale wie, jak trudne było do tej pory zmieszczenie eleganckiego zegarka z paskiem czy bransoletą pod jej mankietem. Znana szwajcarska firma Doxa wychodzi naprzeciw osobom, od których praca czy inne obowiązki wymagają noszenia eleganckich strojów i pomaga rozwiązać ten problem. Zegarki Doxa Slim, dostępne w wersjach zarówno dla pań, jak i dla panów, posiadają wyjątkowo cienkie koperty, dzięki którym zmieszczą się pod każdą, nawet dopasowaną koszulą. To nie jedyna zaleta tych zegarków – tym, co przyciąga uwagę klientów i decyduje o popularności tej kolekcji jest również atrakcyjne, eleganckie wzornictwo oraz użycie najwyższej jakości materiałów.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Slim Line

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W naszym sklepie zgromadziliśmy najpopularniejsze modele z kolekcji Doxa Slim – to łącznie kilkanaście modeli, wśród których znajdują się te dla pań oraz dla panów. Poszczególne modele różnią się od siebie kolorami oraz detalami, dzięki czemu na pewno uda się Państwu wybrać idealny zegarek dla siebie.

Dopasuj cienki zegarek Doxa Slim do Twojego stroju

Wyjątkowo cienka koperta została wykonana z wysokogatunkowej stali szlachetnej, występującej w kolekcji w dwóch opcjach kolorystycznych: naturalnej – srebrnej oraz barwionej na złoto. Z tego samego materiału zostały wykonane cienkie i lekkie bransolety. Modele z bransoletami niezwykle elegancko prezentują się na nadgarstku i mogą stanowić same w sobie wyrazistą ozdobę i dodatek do uroczystego stroju. W kolekcji Doxa Slim znalazły się nie tylko jednokolorowe bransolety, ale również takie, które zostały wykonane z ogniw w dwóch kolorach: złotym oraz srebrnym. Tym, którzy od stalowych bransolet wolą klasyczne paski, polecamy kilka modeli z paskami wykonanymi z czarnej skóry naturalnej, która doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka i zapewnia komfort podczas noszenia.

Szwajcarska elegancja od producenta zegarków Doxa Slim

Zegarki z serii Slim są utrzymane w stonowanej kolorystyce, w której dominuje srebro, złoto, szarość oraz czerń. Takie klasyczne połączenia sprawiają, że zegarki dobrze komponują się z większością strojów, a jednocześnie wyglądają bardzo elegancko. Dostępne są zegarki z kremowymi, srebrnymi oraz ciemnoszarymi tarczami, na których umieszczone zostały elementy w ciemniejszych lub jaśniejszych, kontrastujących kolorach. Takie rozwiązanie ułatwia odczytywanie czasu, nawet wówczas, gdy użytkownik zegarka znajduje się w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Charakterystycznym dla kolekcji elementem są dodatkowe tarcze ze wskazówką sekundnika, umieszczone na wysokości godziny 6. W niektórych modelach na tarczy pojawia się również praktyczny, niewielki datownik, pokazujący dzień miesiąca.

Nie tylko elegancja - postaw na precyzję zegarków Doxa

Wyjątkowo cienkie koperty zegarków Doxa Slim nie stanowią przeszkody dla umieszczenia w nich wysokiej jakości mechanizmu kwarcowego. We wszystkich modelach znajdują się precyzyjne mechanizmy marki Ronda, które zapewniają niezawodne działanie zegarka. Wysoka jakość zegarków marki Doxa to nie tylko puste hasła – jej potwierdzeniem jest między innymi gwarancja, którą objęty jest każdy model z kolekcji Slim. Karta gwarancyjna dołączana jest do wszystkich wysyłanych zegarków.