Szwajcarski producent zegarków Doxa znany jest przede wszystkim z tworzenia klasycznych, pełnych subtelnej elegancji modeli damskich i męskich. Kolekcja zegarków Doxa Trofeo odchodzi nieco od tej tradycji. Zegarki męskie w tej kolekcji łączą w sobie elegancję ze sportowym stylem. Takie połączenie sprawia, że doskonale prezentują się zarówno w towarzystwie zarówno sportowych, jak i bardziej oficjalnych strojów.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Trofeo

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Doxa Trofeo to uniwersalne modele, które świetnie prezentują się w każdej sytuacji. Ze sportowymi zegarkami modele Doxa Trofeo łączy również duża funkcjonalność oraz komfort noszenia. Kolekcja z pewnością zainteresuje panów, którzy cenią sobie wygodę, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z wyszukanego stylu.

Wybierz wysoką jakość z zegarkiem Doxa Trofeo

Charakterystyczne dla zegarków z kolekcji Trofeo są duże, dwukolorowe tarcze z wycięciami, w których zostały umieszczone chronografy w formie mniejszych tarcz z podziałkami. Podobną do chronografów funkcję pełni tachymetr, czyli dokładna podziałka sekundowa umieszczona wokół tarczy. Są to elementy, które nie tylko mają praktyczne zastosowanie na co dzień, ale również dodają zegarkom Doxa Trofeo sportowego, dynamicznego charakteru. Na tarczy zegarka, na wysokości godziny 4, został umieszczony niewielki datownik, który niejednokrotnie przydaje się do sprawdzenia aktualnej daty.

Doskonała budowa zegarków szwajcarskich Doxa Trofeo

Zegarki męskie z kolekcji Trofeo posiadają koperty wykonane ze stali szlachetnej oraz skórzane paski lub stalowe bransolety. Wszystkie te elementy zbliżają je wyglądem do eleganckich, klasycznych zegarków, z których słynie firma Doxa. Stal oraz skóra naturalna, a także szkło szafirowe przykrywające tarczę to materiały, które doskonale wyglądają i zachowują swoje właściwości nawet po wielu latach.

Doxa Trofeo GMT – elitarne zegarki dla prawdziwych miłośników piękna i funkcjonalności

Zegarki Doxa Trofeo dostępne są w kilku wersjach. Jedną z nich jest Trofeo Sport. To zegarki ze sportowym zacięciem, zwracające uwagę kolorowymi detalami, dobrze widocznymi na czarnej tarczy. Modele Trofeo Sport posiadają również oryginalne dziurkowane paski ze stali szlachetnej, które są połączeniem elegancji i niepowtarzalnego wzornictwa. Inną z propozycji, na które warto zwrócić uwagę w tej kategorii naszego sklepu, są zegarki Doxa z serii Trofeo TC Evolution Limited Edition. To produkowane w niewielkich seriach modele z nietypową kopertą wykonaną z tytanu i włókna węglowego. Połączenie tych dwóch materiałów pozwoliło stworzyć niezwykle lekki, a zarazem wytrzymały zegarek, który doskonale nadaje się dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Koperta osadzona jest na gumowym pasku, który jest jednocześnie lekki i łatwy do utrzymania w czystości, a przy tym nie powoduje podrażnień skóry. Zegarki z limitowanej edycji posiadają efektowną tarczę z detalami w kolorze złotym. Elementem na tarczy, który najbardziej przykuwa uwagę, jest niewielki otwór na wysokości godziny 12, przez który można obserwować pracę mechanizmu zegarka. Model został wyposażony w duże, jasne wskazówki ułatwiające sprawdzanie godziny. Obecność tego zegarka w ofercie naszego sklepu to prawdziwa gratka dla miłośników luksusu i oryginalnych gadżetów – firma Doxa wyprodukowała tylko 999 sztuk tego modelu.