Istniejąca już od ponad 120 lat marka Doxa jest kojarzona z klasycznymi, eleganckimi modelami zegarków, mimo że początkowo specjalizowała się w produkcji zaawansowanych zegarków sportowych, na przykład jednych z pierwszych na świecie zegarków dla nurków. Kolekcja zegarków Doxa Trofeo Lady to jeden z reprezentatywnych przykładów stylu współpracujących ze szwajcarskim producentem projektantów zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Trofeo Lady

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Oferowane przez nas zegarki z serii Doxa Trofeo Lady łączą w sobie subtelny styl z wygodą i funkcjonalnością. W tej kategorii naszego sklepu prezentujemy najpopularniejsze modele z tej kolekcji, przeznaczone dla eleganckich, dbających o swój wygląd pań.

Co wyróżnia Doxa Trofeo Lady?

Zegarki Doxa Trofeo Lady posiadają koperty wykonane ze stali szlachetnej, która skutecznie chroni wnętrze zegarka przed uszkodzeniami, a sama jest odporna na zarysowania i zużycie, dzięki czemu zegarek przez długi czas zachowuje swój atrakcyjny wygląd. W ramach kolekcji dostępne są zegarki z kopertami ze stali szlachetnej w naturalnym srebrnym kolorze oraz pozłacane, w nietypowym kolorze różowego złota. Wskazówki oraz indeksy na tarczy są dopasowane kolorystycznie do koperty, dzięki czemu tworzą spójną całość. W kolekcji Doxa Trofeo Lady znajdują się zegarki z białymi oraz czarnymi tarczami. W obu przypadkach stonowana kolorystyka pozwala łatwo dopasować zegarek do stroju. Koperty zegarków są umieszczone na delikatnych skórzanych paskach w kolorze białym lub czarnym. Naturalna skóra to materiał, który doskonale sprawdza się do takich celów – pozwala skórze swobodnie oddychać i nie powoduje uczuleń, a jednocześnie jest miękki i zapewnia komfort nawet podczas całodziennego noszenia zegarka. Tarcze zegarków z kolekcji Trofeo Lady są pozbawione zbędnych ozdób i detali. Jedynym elementem dekoracyjnym jest promieniście rozchodzący się wzór na tarczy, tworzący ciekawy efekt wizualny. Wzór jest jednak na tyle subtelny, że w żaden sposób nie przeszkadza w odczytywaniu godziny, nawet w warunkach niedostatecznego oświetlenia. W górnej części tarczy zostało umieszczone logo marki Doxa.

Doxa Trofeo Lady - klasyka przede wszystkim

Klasyczne zegarki Doxa Trofeo Lady mają szansę spodobać się paniom, które szukają uniwersalnego modelu na każdą okazję. Zegarki mogą być noszone zarówno jako dodatek do codziennego stroju, jak i na bardziej uroczyste okazje. Subtelne wzornictwo sprawia, że nie odciągają one uwagi od pozostałych elementów ubioru i stanowią jedynie delikatny akcent oraz dyskretną ozdobę damskiego nadgarstka. Niewielkie rozmiary zegarka mają jeszcze jedną zaletę – dzięki nim zegarek nie krępuje ruchów nadgarstka, jest lekki i wygodny w użyciu.

Podobnie jak wszystkie produkty firmy Doxa, również zegarki Trofeo Lady wyróżniają się niezawodnością, precyzją oraz wysoką jakością użytych komponentów. Oferowane przez nas zegarki to towar pierwszego gatunku,  nowy i oryginalny. Zegarki sprzedajemy wraz z certyfikatem oryginalności oraz kartą gwarancyjną, potwierdzającymi ich pochodzenie bezpośrednio od producenta. Do zegarków dołączane jest eleganckie firmowe opakowanie chroniące je podczas transportu.