Zegarki produkowane przez szwajcarską firmę Doxa od lat kojarzone są z wysoką jakością, dbałością o szczegóły, eleganckim wzornictwem oraz prestiżem. Marka jest obecna na rynku od ponad 120 lat i początkowo zajmowała się produkcją modeli sportowych, w tym zegarków dla nurków. Obecnie producent skupił się na tworzeniu kolekcji eleganckich zegarków damskich i męskich. Przykładem takiej kolekcji stworzonej z myślą o panach jest Doxa California.

czytaj dalej

Zegarki Doxa California

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Doxa California cieszą się dużą popularnością wśród klientów przede wszystkim ze względu na nowoczesne wzornictwo i uniwersalny charakter, dzięki któremu pasują do każdego rodzaju strojów. Zegarki męskie California będą pasowały zarówno do wyjściowego garnituru czy koszuli, jak i do ubrań, które nosi się na co dzień. Ich atutem jest także ceniona przez mężczyzn stonowana kolorystyka.

Co wyróżnia zegarki Doxa California?

Charakterystyczne dla zegarków z kolekcji Doxa California są duże tarcze, na których zostały umieszczone elementy w kontrastujących kolorach: wskazówki, indeksy oraz cyfrowe oznaczenia głównych godzin: 3, 6, 9 i 12. Cyfry zostały wypisane dużą czcionką o prostym kroju, przez co nadają zegarkowi nowoczesny wygląd. Aby ułatwić odczytywanie godziny, projektanci zadbali o to, by elementy umieszczone na tarczy kontrastowały kolorystycznie z tłem – przykładowo, na czarnej tarczy umieszczono cyfry, indeksy i wskazówki w kolorze srebrnoszarym. Takie rozwiązanie umożliwia sprawdzanie czasu w każdych warunkach. Na tarczy, na wysokości godziny 4, znajduje się datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca. Taki datownik niejednokrotnie ułatwia życie i umożliwia szybkie sprawdzenie daty, na przykład podczas wypełniania różnego rodzaju dokumentów. Tarcza jest pozbawiona zbędnych elementów ozdobnych, co korzystnie wpływa na jej przejrzystość. Oprócz wskazówek,  cyfr i indeksów znajduje się na niej jedynie niewielkie logo marki Doxa.

Najwyższa funkcjonalność zegarków Doxa California

Doxa to marka znana ze stosowania najwyższej jakości komponentów. Nie inaczej jest w przypadku zegarków Doxa California – do ich produkcji użyto wysokogatunkowej stali szlachetnej w naturalnym srebrnym kolorze, skóry naturalnej, z której wykonany jest pasek oraz szkła szafirowego, które przykrywa tarczę zegarka. Całość tworzy udane połączenie nie tylko pod względem wzornictwa, ale również funkcjonalności i trwałości. Materiały są lekkie i zapewniają komfort podczas noszenia, a jednocześnie wyróżnia je duża trwałość i odporność na zarysowania oraz uszkodzenia. Dzięki temu zegarki Doxa California prezentują się idealnie nawet po długim czasie od zakupu. Zegarki z tej kolekcji z pewnością spełnią oczekiwania tych klientów, którym zależy na precyzyjnym wskazywaniu czasu oraz niezawodności. Gwarantuje to mechanizm kwarcowy renomowanej firmy Ronda, który jest umieszczany w każdym modelu.

Wszystkie sprzedawane w naszym sklepie zegarki marki Doxa posiadają dokumenty potwierdzające ich oryginalność. Do zegarków dołączana jest także karta gwarancyjna – każdy model objęty jest przez producenta 2-letnią gwarancją. Zegarki są wysyłane w eleganckim firmowym pudełku.