Zegarki męskie z kolekcji Doxa Ethno to klasyczny przykład wzornictwa typowego dla tego szwajcarskiego producenta. Firma znana jest z produkcji eleganckich zegarków w ponadczasowym stylu, które doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas szczególnych okazji. Marka Doxa od lat kojarzona jest z prestiżem i luksusem – to między innymi z tego powodu jest chętnie wybierana przez biznesmenów czy polityków, którym zależy na eleganckim wyglądzie.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Ethno

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Atutem zegarków Doxa jest również wysoka jakość stosowanych materiałów, staranne wykonanie z najwyższą jakością o szczegóły oraz niezawodność. Tym, dla których wymienione cechy mają znaczenie, z pewnością spodobają się klasyczne, eleganckie zegarki męskie z kolekcji Doxa Ethno. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii i poznania właściwości zegarków.

Klasyczny wygląd szwajcarskich zegarków Doxa Ethno

Design prezentowanych w tej kategorii zegarków z serii Ethno można określić jako klasyczny i ponadczasowy. Pojawiają się tutaj takie elementy, jak stalowe koperty w kolorze złotym lub srebrnym, duże tarcze w jasnych odcieniach, z wyraźnymi wskazówkami i indeksami oraz eleganckie, skórzane paski. Charakterystyczna dla kolekcji jest stonowana kolorystyka, która pozwala ułatwia dopasowanie zegarka do męskiego stroju. Czerń i biel, czerń i srebro oraz brąz i złoto to połączenia, które od lat sprawdzają się w kolekcjach eleganckich zegarków i są chętnie wybierane przez mężczyzn dbających o swój wygląd.

Zegarek Doxa Ethno czyli prostota i elegancja

Oglądając zegarki z kolekcji Doxa Ethno, warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się ich tarczom. Na pierwszy rzut oka nie różnią się szczególnie od tarcz zegarków z innej kolekcji, jednak już po chwili można przekonać się, że charakteryzują się doskonałą czytelnością, a brak zbędnych ozdób i dodatków ułatwia sprawdzanie godziny. Projektanci zegarków trzymali się zasady, aby na tarczach w jasnym kolorze umieszczać ciemniejsze elementy, a na czarnych tarczach – jaśniejsze. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie godziny w każdych warunkach, mimo że tarcze zegarków nie są dodatkowo podświetlane.

Wydajność i precyzja - oto cechy męskich zegarków Doxa Ethno

Zegarki Doxa Ethno zostały wyposażone w rzadko spotykany mechanizm z naciągiem automatycznym. Zasada działania tego mechanizmu polega na samodzielnym jego nakręcaniu podczas ruchów nadgarstkiem. Naciągi automatyczne są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Takie mechanizmy nie potrzebują dodatkowego nakręcania, tak jak ma to miejsce w przypadku zegarków z mechanizmem ręcznym, ani stosowania baterii, tak jak w przypadku zegarków z mechanizmem kwarcowym. Dzięki zastosowaniu mechanizmu z naciągiem automatycznym zegarki z serii Ethno wyróżniają się dużą precyzją wskazań czasu oraz niezawodnością.

Starannie wyselekcjonowane materiały, eleganckie, klasyczne wzornictwo oraz niezawodny mechanizm odpowiadający za wskazywanie czasu to cechy, które decydują o wysokiej jakości zegarków Doxa Ethno oraz o ich popularności wśród klientów. Zachęcamy do zakupu tych modeli wszystkich, którzy szukają uniwersalnego zegarka, który będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.