Przez wiele lat swojej działalności firma Doxa była znana z produkcji profesjonalnych zegarków przeznaczonych dla nurków i miłośników sportów wodnych. To, że obecnie jest kojarzona przede wszystkim z eleganckimi, klasycznymi modelami nie oznacza wcale, że szwajcarski producent odszedł od tradycji produkowania zaawansowanych zegarków sportowych. Przykładem kolekcji, która została stworzona z myślą o nurkach, jest Doxa Into The Ocean.

czytaj dalej

Zegarki Doxa Into The Ocean

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegareki Doxa Into The Ocean to wyjątkowe modele, łączące w sobie elegancki styl i sportowe funkcje, dzięki czemu nadają się zarówno do profesjonalnego uprawiania sportów wodnych, jak i do noszenia na co dzień. Już teraz sprawdź, dlatego zegarki zdobyły taką popularność na całym świecie.

Doxa Into The Ocean - ekologia zamknięta w zegarku

Najważniejszą funkcją zegarków z serii Doxa Into The Ocean jest ich wysoka wodoszczelność. Zegarki posiadają klasę wodoszczelności 300 metrów, przez co doskonale nadają się do kąpieli, żeglarstwa, a przede wszystkim do nurkowania. Projektanci zegarków uwzględnili fakt, że na większych głębokościach panuje całkowita ciemność i wyposażyli modele Into The Ocean w fluorescencyjne wskazówki i indeksy, pozwalające odczytać godzinę w każdych warunkach. To funkcja, która przydaje się nie tylko pod wodą, ale również na lądzie, na przykład po zapadnięciu zmroku. Oprócz wskazówek i indeksów, na tarczy zegarka znajduje się także datownik przykryty szkiełkiem powiększającym. Zaprojektowana w nowoczesnym stylu tarcza nie została pozbawiona drobnych elementów ozdobnych w postaci niebieskiego tła podziałki wokół tarczy oraz czerwonej wskazówki sekundowej.

Zegarek Doxa Into The Ocean - szeroka funkcjonalność

Zegarki z serii Into The Ocean zostały wykonane z trwałych, wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu działają bezawaryjnie w warunkach zwiększonego ciśnienia panującego pod wodą. Koperta oraz bransoleta każdego zegarka została wykonana z nierdzewnej, odpornej na działanie wody stali szlachetnej, a tarcza zegarka jest chroniona przez mocne szkiełko szafirowe. Dominująca w zegarku stal szlachetna o naturalnej barwie nadaje mu również elegancki wygląd, dzięki czemu zegarek świetnie sprawdzi się jako dodatek do wyjściowych strojów, na przykład do garnituru lub koszuli.

Co wyróżnia zegarki Doxa Into The Ocean?

Tym, co wyróżnia zegarki Doxa Into The Ocean, mimo że jest niewidoczne na pierwszy rzut oka, jest mechanizm odpowiadający za wskazywanie czasu. Zegarki z tej kolekcji zostały wyposażone w rzadko obecnie stosowany mechanizm z automatycznym naciągiem. Dzięki temu nie potrzebują ani nakręcania, ani baterii, które mogłyby okazać się nieskuteczne pod wodą. Nakręcanie mechanizmu następuje samoczynnie podczas ruchu nadgarstka – oznacza to, że wystarczy mieć na sobie zegarek, by mechanizm działał prawidłowo.

Za co cenimy Doxa Into The Ocean?

Zapraszamy do zakupu zegarków z kolekcji Doxa Into The Ocean wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność oraz najwyższą jakość. Mimo że zegarki zostały stworzone z myślą o miłośnikach sportów wodnych, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić je również w codziennych sytuacjach. Elegancki wygląd, wykonanie ze szlachetnych materiałów, stonowana kolorystyka oraz subtelne detale sprawiają, że zegarek będzie świetnie wyglądał w towarzystwie każdego męskiego stroju. Można tutaj znaleźć również limitowane wersje zegarków Doxa Into The Ocean, które wyrówniają się wielkością XL. Pomimo swojej większej koperty świetnie układają się na męskim nadgarstku.