Wśród zegarków Timex funkcjonuje bardzo powszechny trend tworzenia modeli, które swoją swobodą doskonale wpasują się zarówno w luźne stylizacje jak i bardziej oficjalny typ ubioru. Jednak to niezaprzeczalna lekkość jest największą zaletą kolekcji Timex Weekender.

czytaj dalej

Zegarki Timex Weekender

(2)

Popularność
 1. -46%
  Zegarek męski Timex Fairfield Zegarek męski Timex Fairfield
  Darmowa dostawa 24H
  649,00 zł 349,00 zł

  Timex Fairfield TW2R27200

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. -43%
  Zegarek Timex Fairfield Zegarek Timex Fairfield
  Darmowa dostawa 24H
  329,00 zł 189,00 zł

  Timex Fairfield TW2P91800

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Twoje poszukiwania efektownie wykonanych zegarków o minimalistycznym charakterze dobiegły końca – to zegarki Timex Weekender. Sprawdź już teraz i zamów je jeszcze dziś!

Poszukujesz swobody? Zegarki Timex Weekender to najlepszy wybór!

Jednym z najlepszych wyborów każdego miłośnika marki Timex jest niezaprzeczalnie linia Timex Weekender. Dzięki zastosowaniu minimalistycznego designu i ograniczeniu nadmiernych zdobień, jest to najlepszy wybór dla każdego, kto poszukuje prostego i przekonującego rozwiązania. Zegarki te, dzięki swojemu minimalizmowi stały się jednym z najchętniej wybieranych produktów Timex.

W ofercie znajdują się modele zarówno dla pań jak i panów, ale także dzieci będą bardzo zadowolone z serii Weekender dzięki linii Timex Weekender X Peanuts. Na tarczach tych zegarków przedstawiono postacie z popularnej kreskówki „Fistaszki”.