Kultowa już kolekcja zegarków Timex T80 Vintage to reminiscencja na temat lat. 80. XX wieku, czyli czasu fascynacji przyszłością, która owocowała futurystycznymi projektami. Nie inaczej było w przypadku marki Timex, dzięki czemu możemy dziś nosić dodatki inspirowane tamtą fascynującą dekadą!

czytaj dalej

Zegarki Timex T80 Vintage

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jak sugeruje nazwa serii, zegarki Timex T80 Vintage nawiązują do przeszłości. Te inspirowane latami 80. projekty łączą retro futurystyczny design z praktycznymi funkcjami. Oprócz tego, że świetnie prezentują się na nadgarstku są także przydatne w codziennym życiu.

Bogata funkcjonalność zegarków Timex T80 Vintage

Zegarki Timex T80 Vintage to elektroniczne modele wyposażone w szereg praktycznych funkcji i czytelne wskazanie czasu. Znajdziemy tu opatentowane przez producenta podświetlenie Indiglo, możliwość ustawienia alarmu, stoper czy datownik Day Date wskazujący aktualny dzień tygodnia i miesiąca. Całość obsłużymy komfortowo za pomocą przycisków umieszczonych po bokach koperty.

Retro futuryzm w zegarkach Timex T80 Vintage

Wzornictwo zegarków Timex T80 Vintage odtwarza wyobrażenie osób żyjących w latach 80. na temat tego, jak będzie wyglądać przyszłość. Wspomniana dekada cechuje się fascynacją tym, co odległe i nieznane, której wyrazem są liczne filmy i książki o tematyce futurystycznej. Trendowi uległy też inne dziedziny życia, w tym rynek zegarków. Stąd ośmiokątne koperty, cyfrowe wyświetlacze z opisem funkcji na ramce wokół czy nowoczesne bransolety składające się z małych ogniw. Oprócz klasycznej czerni, srebra i złota do wyboru mamy także inne warianty kolorystyczne, np. bordowy, zielony czy morski. Powrót do przyszłości? Tylko z zegarkami Timex T80 Vintage!