Firma Timex to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych marek zegarków na całym świecie. W jej ofercie znajdują się między innymi czasomierze o szczególnych, zaawansowanych opcjach, które idealnie sprawdzają się wśród najbardziej wymagających osób. Jedną z takich właśnie kolekcji są zegarki Timex Trainer.

czytaj dalej

Zegarki Timex Trainer

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Docelową grupą użytkowników zegarków Timex Trainer są osoby uprawiające sport oraz różnego rodzaju treningi, choć oczywiście mogą z tych produktów korzystać wszystkie osoby, które poszukują zegarka utrzymanego w stylu sportowym. Czasomierze z tej kolekcji występują w wariantach męskich i damskich, ale są tu także modele uniwersalne.

Timex Trainer dla sportowców

Styl, jakim charakteryzują się zegarki Timex Trainer, to połączenie sportowego designu z nowoczesnymi, nieco opływowymi kształtami, które sprawiają, że miłośnicy sportowego stylu mogą śmiało nosić zegarek na co dzień. Dominującym w tej serii kolorem jest szarość w różnych swoich odsłonach. Zegarki są elektroniczne, wyposażone w niezawodny i trwały mechanizm kwarcowy, czyli działający na baterie. Wyświetlanie czasu w sposób elektroniczny sprawia, że sprawdzanie godziny jest nie tylko szybsze i wygodniejsze, ale również bardziej precyzyjnie, co bez wątpienia ma dość duże znaczenie w trakcie treningów wysiłkowych.

Zegarki Timex Trainer - styl na każdą okazję

Zegarki przeznaczone do celów sportowych powinny odznaczać się jak najlepszą jakością wykonania. Marka Timex doskonale zadbała o ten aspekty czasomierzy. W zegarkach Timex Trainer wyróżnić można przede wszystkim paski wykonane z bardzo wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia, a do tego wygodnych podczas noszenia tworzyw sztucznych. Koperty – w zależności od modelu – mogą być zrobione z wysokiej jakości nierdzewnej stali szlachetnej lub, podobnie jak pasek, z tworzywa sztucznego. Całość uwieńczona jest szkiełkiem mineralnym – odpornym na zarysowania, pęknięcia oraz stłuczenia.

Wachlarz funkcji w zegarkach Timex Trainer

Przede wszystkim jednak czasomierze Timex Trainer wyróżniają się bogatym wachlarzem przydatnych i często nawet zaawansowanych opcji, które są wręcz niezbędne podczas różnego rodzaju treningów, zwłaszcza wysiłkowych. Każdy model wyposażony jest w obszerny zakres tego rodzaju funkcji, wśród których można wyróżnić przede wszystkim cyfrową transmisję danych, która umożliwia pomiar tętna czy monitorowanie natężenia pracy serca (wraz z alarmem tejże pracy), możliwość zapamiętania wielu treningów oraz okrążeń, kilka interwałów czasowych, obliczanie ilości spalonych kalorii, a także takie funkcje, jak kilka stref czasowych, rozbudowane opcje alarmowe, praktyczne podświetlenie tarczy zegarka (Indiglo – jest to podświetlenie wyjątkowo jasne oraz równomierne na całej powierzchni tarczy), stoper (nawet stu godzinny), drzemka, funkcja wyłączania dźwięku przycisków, dość wysoki poziom wodoszczelności oraz wiele innych.  Każdy klient, który zakupi zegarek z serii Timex Trainer, poza praktycznym i osobistym trenerem na nadgarstku otrzyma również kartę gwarancyjną ważną aż trzy lata, oryginalne pudełko firmowe, a także certyfikat autentyczności czasomierza.