Timex Originals to wyjątkowa kolekcja uniwersalnych, ponadczasowych czasomierzy dedykowanych dla kobiet i mężczyzn. Tworząc tę serię, producent postawił na tradycję, a więc postanowił inspirować się rozwiązaniami nawiązującymi do wieloletniej historii marki Timex. Zegarki zostały zainspirowane starym stylem, ale jednocześnie muśnięte nutą nowoczesności i modernizmu. Stylistyka zegarków Timex Originals jest więc przeznaczona dla osób, które cenią sobie klasykę o ponadczasowym charakterze.  Nawiązanie do tradycyjnych rozwiązań stylistycznych właściwych dla wieloletnie tradycji firmy Timex to w zasadzie jedyne, co łączy pod kątem wizualnym, czasomierze z kolekcji Timex Originals.

czytaj dalej

Zegarki Timex Originals

(1)

Popularność
 1. Bestseller-31%
  Zegarek Timex Essential Originals Zegarek Timex Essential Originals
  Darmowa dostawa 24h
  349,00 zł 240,00 zł

  Timex Essential Originals T2N794

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Wszystkie zegarki Timex Originals posiadają wbudowany wysokiej jakości mechanizm kwarcowy, który zapewnia czasomierzowi precyzyjne i niezawodne działanie w każdej sytuacji, czerpiąc energię z baterii. Ciekawą opcją wyróżniającą modele Originals jest także unikatowa funkcja podświetlania tarczy Indiglo.

Wyjątkowa różnorodność w zegarkach Timex Originals 

Wśród dostępnych zegarków można zauważyć różnorodność wykorzystanych materiałów oraz kolorów, dzięki czemu kobieta w każdym wieku można znaleźć tu produkt na miarę swoich oczekiwań. A mamy tutaj czasomierze, które posiadają efektownie plecione paski materiałowe, paski wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej czy też paski z wytrzymałego i elastycznego tworzywa sztucznego. Klienci mają także do wyboru kilka ciekawych kolorów – są zegarki, w których dominuje barwa niebieska, różowa, brązowa oraz czarna.

Stylistyka i jakość każdego zegarka Timex Originals

To, co wizualnie łączy większość zegarków z tej serii, to kształt i wygląd tarczy oraz koperty (w każdym przypadku wykonanej z wysokiej jakości stali szlachetnej). Koperta jest cienka, utrzymana w prostym, klasycznym i minimalistycznym stylu, z kolei na tarczy godziny zostały zaznaczone za pomocą pojedynczych oraz podwójnych indeksów (na przemian). Wyjątkiem jest jeden z modeli o uniwersalnym charakterze, w którym to zastosowano szeroką, dość masywną, lunetę, z kolei godziny oznaczono to w całości za pomocą liczb arabskich. O wysokiej jakości niektórych z prezentowanych tu zegarków może świadczyć także pokrycie koperty specjalną powłoką PVD, dzięki której dana powierzchnia jest z jednej strony bardziej efektowna i elegancka, a z drugiej odporniejsza na ścieranie i zarysowania.

 

Modele Timex Originals i niezwykła dokładność

Jeden z uniwersalnych modeli Timex Originals posiada wbudowany datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca.Zegarki Timex Originals to rozwiązanie, które jest w stanie trafić w gusta każdej osoby, która poszukuje rozwiązań klasycznych i uniwersalnych, mogących sprawdzić się w niemal każdej sytuacji. To także pomysł na udany prezent dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wszystkie modele zegarków należące do prezentowanej tu kolekcji objęte zostały aż trzyletnią gwarancją. Poza kartą gwarancyjną uprawniającą do korzystania ze wsparcia centralnego serwisu Timex do czasomierza dołączane jest oryginalne firmowe pudełko, instrukcja użytkowania oraz certyfikat oryginalności.