Zegarki Timex od dawna zaskakują coraz to nowymi wzorami, jednak nieustannie zachowującymi ten sam chłodny i minimalistyczny charakter. Nie inaczej jest w przypadku serii Timex Fairfield, będącej esencją nieskomplikowanego, a jednak pełnego uroku stylu Timex.

czytaj dalej

Zegarki Timex Fairfield

(2)

Popularność
Popularność

Zegarek na każdą okazję to Timex Fairfleld! Pogódź się z tym i zamów już dziś jeden z tych niezwykle modnych zegarków! Wybierz go już teraz – może się znaleźć u Ciebie już następnego dnia!

Co wyróżnia zegarki Timex Fairfield?

Pomimo że zegarki Timex Fairfield reprezentują wspomniany minimalizm i przywiązanie do niewielu elementów ozdobnych w zegarku, są one wyjątkowo atrakcyjne także dla osób, które na co dzień przywiązane są do bardziej rozbudowanych stylistycznie modeli. Jak to się dzieje? Wszystko dzięki przemyślanemu projektowi. Modele zegarków Timex Fairfield łączą ze sobą klasyczną elegancję oraz niezwykłą swobodę, przez co są zdumiewającą alternatywą względem modeli o rozbudowanych chronografach czy licznych kryształkach na tarczy lub kopercie. Jest więc doskonałym wyborem zarówno do eleganckiego stroju jak i na wyjazd nad morze (tutaj szczególnie interesujące mogą być modele wyposażone w pasek nato).