Zegarki marki Timex nie bez powodu cieszą się ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie. Przyczyną tego stanu rzeczy jest choćby ponad stuletnia historia i tradycja firmy, która przez cały ten okres oferowała jedynie najlepszej jakości, funkcjonalne produkty. Nie inaczej jest w przypadku szczególnej serii Timex WS4. Szczególnej, gdyż są to zegarki, które może niezbyt stosowanie wyglądają w połączeniu z elegancką kreacją, natomiast doskonale sprawdzają się – zarówno stylistycznie, jak i funkcjonalnie – podczas uprawiania sportu, a nawet – może nawet przede wszystkim – na różnego rodzaju wyprawach.

czytaj dalej

Zegarki Timex Ws4

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Timex WS4 są przede wszystkim kierowane do mężczyzn, zwłaszcza tych aktywnych fizycznie i ceniących sobie wyzwania. Jak przystało na czasomierze o charakterze surwiwalowym, produkty z prezentowanej tu serii charakteryzują się z jednej strony wyjątkowo wytrzymałymi materiałami, z drugiej natomiast szeregiem praktycznych funkcji, które z pewnością warto mieć pod ręką podczas niejednej przygody.

Wysoka jakość wykonania zegarków Timex WS4

Materiały, jakie zostały wykorzystane podczas produkcji funkcjonalnych zegarków Timex WS4, mają za zadanie przetrwać w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. Muszą być więc one odporne przede wszystkim na zmienne warunki atmosferyczne, w tym opady deszczu, mróz czy gwałtowne zmiany temperatur, a także na potencjalne uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Z tego tez powodu zegarki te zostały wykonane z gumowych pasków - które są nie tylko trwałe i elastyczne, ale również bardzo lekkie, a dzięki temu i wygodne – a także z wytrzymałych kopert, które także wykonano z tworzywa sztucznego. Tarcza została z kolei zabezpieczona przez mocne i odporne na pęknięcia czy zarysowania szkiełko mineralne. Całość dopełnia niezawodny i odporny na wstrząsy mechanizm kwarcowy, a więc wykorzystujący moc baterii.

Mnogość funkcji zegarków Timex WS4

Mówiąc o zegarkach Timex z serii WS4, nie można nie rozwinąć tematu ich rozbudowanych funkcji, które świetnie sprawdzą się w czasie wycieczek, wypraw, różnego rodzaju przygód surwiwalowych, ale też podczas uprawiania różnych sportów, a nawet, po prostu, na co dzień. Aż trudno uwierzyć, że w tak małym zegarku – wyświetlającym godzinę w sposób elektroniczny, a więc taki, który pozwala szybko i precyzyjnie skontrolować czas – mieści się tak wiele, nawet zaawansowanych, opcji. Poza wskazywaniem czasu użytkownik może liczyć między innymi na takie funkcje, jak wodoszczelność, nawet stu godzinny chronograf, możliwość wskazywania godziny z różnych stref czasowych, specjalne i charakterystyczne dla marki Timex podświetlenie Idiglo, możliwość określania różnic wysokości w sposób graficzny, rozbudowane funkcje alarmowe, w tym alarm dźwiękowy, który uruchamia się po osiągnięciu odpowiedniej wysokości, prognoza pogody na kilka najbliższych godzin, graficzna kontrola ciśnienia atmosferycznego, kompas oraz wiele innych opcji, które – kto wie – mogą nie raz wyciągnąć użytkownika z opresji, a nawet uratować życie.  Zegarki Timex WS4 – tak jak inne produkty tej marki – objęte są trzyletnią gwarancją. Posiadają certyfikat oryginalności.