Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI TIMEX IQ+

ZEGARKI TIMEX IQ+

Założona w 1954 roku w Stanach Zjednoczonych firma Timex to uznana na całym świecie marka, produkująca cudownie wykonane i bezbłędnie działające zegarki. Dotychczas amerykański producent prezentował w swojej ofercie przede wszystkim stylowe czasomierze analogowe oraz modele elektroniczne o sportowym zacięciu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom odbiorców Timex zdecydował się wypuścić zupełnie nową linię smartwatchy, sprytnie ukrytych w eleganckiej formie klasycznych zegarków, czyli IQ+.

           

        Naturalnie podstawową funkcją Timex'a IQ+ jest precyzyjne i bezbłędne mierzenie czasu. Zegarek działa w oparciu o kwarcowy mechanizm, zasilany baterią – sama bateria to wyjątkowo energooszczędny kondensator, zapewniający długotrwałą pracę czasomierza, znacznie przewyższającą czas działania zazwyczaj używanych mechanizmów. Jednak o sile nowego smartwatcha decydują jego dodatkowe walory. Dzięki wyposażeniu zegarka w moduł bluetooth, można go bez większych trudności połączyć z używanym na co dzień smartfonem. Poprzez telefon istnieje możliwość skonfigurowania timera i chronografu, a w 4 – godzinnych odstępach telefon będzie sprawdzał wyświetlaną godzinę oraz datę, by w ten sposób skorygować ewentualne różnice. Smartwatch IQ+ monitoruje także długość i jakość snu, a także ukaże procentowy rozkład wyników codziennych celów w odniesieniu do długości przebytego dystansu oraz ilości wykonanych kroków. Oczywiście Timex nie zapomniał wyposażyć swoich smartwatchy w swój sztandarowy patent, jakim jest podświetlenie typu Indiglo – aktywowane przez dociśnięcie koronki.

           

       Wszystkie czasomierze Timex IQ+, zarówno męskie jak i damskie, utrzymano w stylistyce tradycyjnych zegarków analogowych. Cechą wspólną wszystkich modeli jest stalowa koperta oraz duża wyraźna tarcza sygnowana logo Timex IQ+, wyposażona w mniejszy cyferblat – właśnie on odpowiada za wyświetlanie wszelkich wspominanych uprzednio parametrów. Poszczególne modele różnią się natomiast kolorystyką oraz materiałem użytym do wykonania paska; występują zarówno modele z paskami zrobionymi ze skóry naturalnej, jak i wygodnego w noszeniu tworzywa sztucznego.

4 Zegarki Timex Iq+ z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 4 zegarki ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • Zegarek męski Timex Iq+ TW2P94900 TIMEX IQ+

  Normalna cena: 645,00 zł

  Specjalna cena: 759,00 zł

  oszczędzasz 114,00 zł (rabat 15%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Timex Iq+ TWG013700 TIMEX IQ+

  Normalna cena: 670,00 zł

  Specjalna cena: 789,00 zł

  oszczędzasz 119,00 zł (rabat 15%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Timex Iq+ TW2P95000 TIMEX IQ+

  Normalna cena: 645,00 zł

  Specjalna cena: 759,00 zł

  oszczędzasz 114,00 zł (rabat 15%)
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Timex Iq+ TW2P95100 TIMEX IQ+

  Normalna cena: 645,00 zł

  Specjalna cena: 759,00 zł

  oszczędzasz 114,00 zł (rabat 15%)
  Wysyłamy w ciągu 24h

4 produkt(ów)

na stronę