Poznaj wyjątkowe zegarki Timex UFC stworzone we współpracy z Ultimate Fighting Championship, amerykańską organizacją mieszanych sztuk walki. Producent został oficjalnym partnerem instytucji, wynikiem czego jest specjalna kolekcja inspirowana UFC.

czytaj dalej

Zegarki Timex UFC

(31)

Popularność
 1. Zegarek męski Timex UFC Pro Zegarek męski Timex UFC Pro
  Darmowa dostawa 24H
  945,00 zł

  Timex UFC Pro TW2V57500

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Timex UFC Pro Zegarek męski Timex UFC Pro
  Darmowa dostawa 24H
  945,00 zł

  Timex UFC Pro TW2V57100

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Timex UFC Pro Zegarek męski Timex UFC Pro
  Darmowa dostawa 24H
  945,00 zł

  Timex UFC Pro TW2V57300

  Darmowa dostawa 24H
 4. -10%
  Zegarek męski Timex UFC Shock Oversize Zegarek męski Timex UFC Shock Oversize
  Darmowa dostawa 24H
  699,00 zł 629,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 629,00 zł

  Timex UFC Shock Oversize TW4B27200

  Darmowa dostawa 24H
 5. Zegarek męski Timex UFC Pro Zegarek męski Timex UFC Pro
  Darmowa dostawa 24H
  945,00 zł

  Timex UFC Pro TW2V57200

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Ultimate Fighting Championship prowadzi turnieje mieszanych sztuk walki, które odbywają się na zwanym oktagonem, ośmiokątnym ringu. Niedawno oficjalnym partnerem organizacji został amerykański producent zegarków, co zaowocowało kolekcją Timex UFC. 

Zegarki Timex UFC jako oficjalny partner stowarzyszenia mieszanych sztuk walki

Zegarki Timex UFC wkraczają na ring w wielkim stylu! Znana z wytrzymałego sprzętu marka postanowiła połączyć siły z organizacją mieszanych sztuk walki. W dyscyplinie, w której liczy się każda sekunda, rola dokładnego i solidnego zegarka jest nieoceniona. W skład kolekcji będącej debiutanckim wynikiem wspólnej pracy wchodzą zarówno zegarki z elektronicznym wyświetlaczem, jak i analogową tarczą. Jedne i drugie wykonano z najwyższej jakości materiałów. Zadbano także o spójny design, który nawiązuje do tematyki sztuk walki. Dodatkowo każdy model opatrzony jest logiem organizacji. To kolaboracja, którą fani UFC zapamiętają na bardzo długo!

Sportowy design zegarków Timex UFC

W kolekcji zegarków Timex UFC znajdziemy modele zarówno na stalowych bransoletach, jak i elastycznych paskach z gumy. Większość projektów utrzymana jest w klasycznej kolorystyce - sporo tu czerni, srebra oraz złotych akcentów. Ciemne tarcze analogowych wariantów wzbogacono o duże, czytelne indeksy i wskazówki. W serii UFC Debut znajdziemy dodatkowo ząbkowane bezele z dwunastogodzinną skalą. Cyferblaty zabezpiecza przed uszkodzeniem elastyczne szkło mineralne. Część modeli ma ośmiokątne obudowy, których kształt nawiązuje do ringu będącego miejscem walk UFC. Solidne zegarki uczestniczące w zapisie kart sportowej historii - poznaj Timex UFC!