Czy ktokolwiek jeszcze nie zna marki Timex? Zegarki amerykańskiego producenta stały się już kultowe i dla wielu są synonimem doświadczenia, jakie wymagane jest, by stworzyć zegarki najwyższej próby. Jednak to nie wszystko – marka Timex, a konkretnie seria MK1 to także niezwykły styl, którego próżno szukać wśród innych marek zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Timex MK1

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Sprawdź już teraz zegarki Timex MK1 i przekonaj się, że są to modele dla Ciebie! Zamów jeden z nich już teraz – możesz go otrzymać nawet jutro!

Timex MK1, czyli unikalny wygląd i jakość

Zegarki Timex cechują się od początku swojego istnienia wyjątkowym przywiązaniem do wysokiej jakości połączonej jednocześnie ze swobodnym stylem. Wykorzystanie dobrze znanego i skutecznego sposobu projektowania łączy się w przypadku tych modeli z potrzebą wyrażenia indywidualnej stylistyki. Ich wyjątkowość to także niebanalne połączenia kolorystyczne – od mocno kontrastujących i krzykliwych, przez wielobarwne spełnienia marzeń miłośników tęcz i pastelowych barw, aż po klasyczne zestawienia czerni, brązu i srebra.

Dlaczego warto wybrać zegarki Timex MK1?

Przede wszystkim dla ich niezobowiązującego stylu. Modele z seri Timex MK1 w doskonały sposób sprawdzają się jako zegarki na każdą okazję. W zależności od wybranego egzemplarza można dokonać wyboru między modelem przeznaczonym dla entuzjastów swobodnego wypoczynku lub nawiązującego do klasycznego garniturowca.