Zegarki Timex to produkty o zasłużenie mocnej pozycji na rynku. Nic więc dziwnego, że kolekcja męskich zegarków Timex Retrograde również cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Są to czasomierze, które w swojej stylistyce wykorzystują rozwiązania o klasycznym stylu, charakteryzujące producenta już od kilkudziesięciu lat. Te zegarki inspirowane stylem retro mają charakter sportowy, dzięki czemu kierowane są przede wszystkim do osób preferujących aktywny tryb życia.

czytaj dalej

Zegarki Timex Retrograde

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W kolekcji Timex Retrograde znajduje się wiele wyjątkowych i ciekawych modeli, które są w stanie zadowolić gusta mężczyzn w każdym wieku. Modele dostępnych tu zegarków występują w różnych kolorach. W poszczególnych czasomierzach dominują przede wszystkim klasyczne i uniwersalne kolory, takie jak srebro, szarość oraz czerń, dzięki czemu zegarki Timex Retrograde świetnie prezentują się z każdą męską garderobą na co dzień, nie tylko tą o charakterze sportowym.

Niepodważalna jakość zegarków Timex Retrogrande

Zegarek Timex Retrograde to nie tylko wyjątkowa stylistyka nawiązująca do lat minionych, ale również wysoka jakość. Producent sięgnął tu po efektowną i odporną na uszkodzenia nierdzewną stal szlachetną, z której zostały wykonane koperty oraz bransoletki obecne w niektórych modelach. Pozostałe wzory posiadają paski wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej lub z wytrzymałego, gumowego tworzywa sztucznego, odpornego na kontakt z wodą i wygodnego w noszeniu dzięki swoim właściwościom elastycznym. Z kolei szkiełka osłaniające tarcze są mineralne, co oznacza, że są przy tym odporne na pęknięcia oraz na stłuczenia. Różnorodność materiałów ma na celu dostosowanie zegarków do różnych rodzajów aktywności fizycznej – osoby poszukujące zegarka idealnego na basen lub podczas nurkowania mogą wybrać model z gumowym paskiem, z kolei miłośnicy sportów kortowych czy boiskowych mają już szersze pole do manewrów. W zegarkach Timex Retrograde wysokiej jakości są także zastosowane mechanizmy napędzające ruch wskazówek. W każdym z oferowanych tu modeli wykorzystano mechanizm kwarcowy, czyli taki, który do swojego prawidłowego funkcjonowania potrzebuje energii pochodzącej z baterii. Taki mechanizm gwarantuje niezawodne oraz precyzyjne odmierzanie czasu.

Zegarki Timex Retrogrande - szeroka funkcjonalność

     Ponieważ zegarki Timex Retrograde są czasomierzami sportowymi, producent zastosował tu wiele praktycznych opcji, które z całą pewnością przydadzą się nie tylko osobom aktywnym. Chodzi tu przede wszystkim o takie funkcje, jak dość wysoka wodoszczelność, wskazywanie czasu w formacie 12/24 godziny czy też dodatkowe tarcze na cyferblacie wskazujące aktualne dni tygodnia i miesiąca.

Zegarek Timex Retrogrande na każdą okazję

Zegarki z prezentowanej tu serii – tak, jak i inne czasomierze marki Timex – zostały objęte aż trzyletnią gwarancją. A dzięki specjalnej karty gwarancyjnej dodawanej do produktu można w razie potrzeby skorzystać ze wsparcia centralnego punktu serwisowego Timex. Do zegarków dodawane jest oryginalne pudełeczko firmowe, instrukcja obsługi urządzenia, a także certyfikat poświadczający autentyczność produktu. Zegarki z serii Retrograde to idealny wybór dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą.