Pierwsze cyfrowe zegarki Timex zaczęły powstawać już w latach 70. XX wieku. Dzięki rozwijającym się technologiom zegarki Timex Digital miały szansę ewoluować - w kolekcji znajdziemy modele typowo sportowe, jak i nowoczesne, nawiązujące do designu projektów z wczesnych lat 80.

czytaj dalej

Zegarki Timex Digital

(5)

Popularność
 1. Bestseller-34%
  Zegarek męski Timex Expedition Rugged Digital Zegarek męski Timex Expedition Rugged Digital
  Darmowa dostawa 24h
  399,00 zł 263,00 zł

  Timex Expedition Rugged Digital T49950

  Ocena:
  99%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -35%
  Zegarek męski Timex Q Reissue Digital Zegarek męski Timex Q Reissue Digital
  Darmowa dostawa 24h
  690,00 zł 448,00 zł

  Timex Timex Q Reissue Digital TW2U72500

  Darmowa dostawa 24h
 3. -35%
  Zegarek męski Timex Q Reissue Digital Zegarek męski Timex Q Reissue Digital
  Darmowa dostawa 24h
  690,00 zł 448,00 zł

  Timex Timex Q Reissue Digital TW2U72400

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Jeśli szukasz zegarka, który nadąży za Twoim stylem życia i potrzebami, warto przyjrzeć się bliżej linii Timex Digital. Znajdziesz tu cały przekrój modeli - od sportowych, przez te wykorzystujące nowoczesne wzornictwo, po takie, które sprawdzą się dla fanów outdooru.

Praktyczne funkcje zegarków Timex Digital

Zegarki Timex Digital to bogactwo praktycznych funkcji. Modele projektowano z myślą o wygodzie użytkowników, dlatego znajdziemy tu m.in.: podwójny czas, alarm, stoper, timer, opracowane przez markę podświetlenie Indiglo czy datownik Day Date. Funkcje są łatwe w użyciu dzięki wygodnym przyciskom oraz czytelnym wyświetlaczom. To doskonały sprzęt, który pomoże Ci podczas codziennych wyzwań.

Zegarki Timex Digital - nowoczesny design i komfort użytkowania

W zegarkach Timex Digital producent stawia na nowoczesną stylistykę, która dopasuje się do cyfrowych wyświetlaczy. Większość modeli ma sportowo-casualowy design, dlatego najwięcej tu projektów na stalowych bransoletach i gumowych paskach. Łączą się z nimi obudowy o okrągłym bądź prostokątnym kształcie z umieszczonymi po bokach przyciskami. Widoczne są tu nawiązania do lat 80. minionego stulecia, które przeplatają się ze współczesnym wzornictwem.