Zegarki Timex Allied to seria, w której producent stawia na funkcjonalność i komfort użytkowania. Stonowana paleta barw, masywne koperty oraz tarcze, na których dużo się dzieje - to cechy charakterystyczne modeli wchodzących w skład tej kolekcji.

czytaj dalej

Zegarki Timex Allied

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Jeśli szukasz funkcjonalnego dodatku, będącego uzupełnieniem codziennych zestawów, kolekcja Timex Allied to świetna propozycja dla Ciebie! Te modele stworzone z myślą o miłośnikach przygód na świeżym powietrzu wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wytrzymałość na lata.

Zegarki Timex Allied - zestaw praktycznych funkcji na Twoim nadgarstku

Zegarki Timex z serii Allied charakteryzują się funkcjami, które będą miały praktyczne zastosowanie w codziennym życiu. Wśród udogodnień, które znajdziemy w poszczególnych modelach, można wymienić datownik dni miesiąca, skalę kompasu, pierścienie z oznaczeniami minut, chronograf, informacje o pływach czy wskazówkę GMT pokazującą czas w innej strefie. Tarcze są doskonale widoczne dzięki opatentowanemu przez markę podświetleniu Indiglo. Poszukiwacze przygód powinni być usatysfakcjonowani!

Budowa zegarków Timex Allied

Do wykonania pasków zegarków Timex Allied użyto elastycznej gumy, skóry lub wygodnego dla nadgarstka materiału. Dostępne są także wersje na bransolecie ze stali szlachetnej. Zamknięte w stalowych kopertach cyferblaty zostały zabezpieczone elastycznym szkłem mineralnym. Za działanie modeli odpowiedzialne są mechanizmy kwarcowe, wygodne w użyciu, bo zasilane wymienianą raz na parę lat baterią. Design, podobnie jak funkcje, sugeruje, że to doskonałe zegarki casualowo-outdoorowe.