Zegarki Timex Youth to potwierdzenie, że marka tworzy sprzęt dla każdego - również dla dzieci. Poznaj kolekcję dla najmłodszych i dowiedz się, czym powinien cechować się idealny zegarek dziecięcy. Fani kolorowych dekoracji i wygodnych rozwiązań powinni być zachwyceni!

czytaj dalej

Zegarki Timex Youth

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Kolekcja zegarków Timex Youth została zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach. To projekty, które idealnie dopasują się do drobnych dziecięcych nadgarstków. Przy ich użyciu Twoje dziecko szybko nauczy się odczytywać godzinę i zyska kolorowy dodatek, który dostarczy wiele radości. 

Kolorowe zegarki Timex Youth dla najmłodszych

Jako że w dziecięcym życiu nie powinno brakować koloru, nie brakuje go także w zegarkach Timex Youth. To modele ozdobione motywami z bajek i codziennego życia, znajdzie się tu także kilka propozycji klasycznych, dla dzieci, które chciałyby mieć „dorosły zegarek”. Pomyślano także o miłośnikach różu, tworząc zegarki z ciekawymi zdobieniami, np. brokatem na kopercie czy błyszczącymi gwiazdkami i jednorożcami. Piłka nożna, dinozaury czy podwodny świat? Niezależnie od tego, czym interesuje się Twoja pociecha, znajdzie tu model dla siebie.

Nauka poprzez zabawę z zegarkami Timex Youth

Zegarki Timex Youth to nie tylko kolorowy dodatek do dziecięcej garderoby, ale też sprzęt, który pomoże najmłodszym nauczyć się odczytywania godzin. Czytelne indeksy mające postać liczb arabskich znacząco ułatwią zadanie. W niektórych wariantach producent podpisał także wskazówki, dokonując rozróżnienia na minutową i godzinową oraz oznaczył na tarczy, kiedy jest przed, a kiedy po danej godzinie. Materiałowe paski pozwolą uniknąć obtarć i będą wygodnie układać się na nadgarstku. Produkty z tej serii cechują się tak ważną dla małych nadgarstków lekkością oraz wytrzymałością. Nic tylko ruszać na przygodę z zegarkiem Timex Youth!