Amerykański producent zegarków idzie o krok dalej! Poznaj smartwatche Timex iConnect. Sprzęt stworzono z myślą o codziennym zastosowaniu - to doskonały dodatek dla osób lubiących praktyczne akcesoria. Uniwersalny wygląd i gwarancja komfortu użytkowania - to właśnie zegarki Timex iConnect!

czytaj dalej

Zegarki Timex iConnect

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Timex iConnect to wyjście marki naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata. W dobie inteligentnych dodatków nie mogło zabraknąć smartwatchy także w ofercie tego producenta. Kolekcja doskonale wpisze się w codzienny styl i pomoże w wyzwania, przed którymi stajemy każdego dnia.

Praktyczna funkcjonalność zegarków Timex iConnect

Jakie funkcje znajdziemy z zegarkach Timex iConnect? Smartwatche wyposażono w tryby dotyczące aktywności sportowych, kalendarz, pulsometr, GPS i monitor snu. Urządzenia są kompatybilne z systemami Android i iOS, a ze smartfonami łączą się za pomocą modułu Bluetooth 4.0. Za pomocą zegarka możemy sterować muzyką z telefonu oraz migawką aparatu, odbierać powiadomienia o połączeniach, SMS-ach, e-mailach i zdarzeniach z mediów społecznościowych. Istnieje możliwość personalizacji tarczy. Monitor aktywności liczy kalorie, kroki i pokonany dystans.

Jak zbudowane są zegarki Timex iConnect?

Na zegarki Timex iConnect składają się wygodne paski wykonane z elastycznego, miękkiego silikonu, metalowe obudowy z pokrywą z tworzywa oraz cyfrowe wyświetlacze zabezpieczone szkłem mineralnym. Pasek wyposażono z praktycznego zapięcia na sprzączkę. W zestawie znajduje się kabelek, za pomocą którego naładujemy smartwatch. Aby połączyć urządzenie z telefonem, należy zainstalować aplikację stworzoną w tym celu przez markę.