Timex Chronograph to zegarki, które w każdym swoim detalu podtrzymują wszystko, co najlepsze wśród produktów charakteryzujących tę amerykańską markę. Ta bardzo bogata i różnorodna seria kierowana jest do szerokiej grupy docelowej. Znaleźć tu można typowe modele damskie lub męskie, ale także takie, które utrzymane są w stylu unisex, czyli uniwersalnym. Jeśli poszukujemy stylowych, a do tego niezawodnych zegarków, trudno znaleźć lepsze niż te pochodzące od szwajcarskiej firmy cenionej na całym świecie już od ponad stu lat. 

czytaj dalej

Zegarki Timex Chronograph

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wysoka jakość materiałów do zegarków Timex Chronograph

Jednym z największych atutów zegarków Timex Chronograph jest ich strona jakościowa. W kolekcji tej – jak zresztą i w każdej innej tej marki – producent postarał się o zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Znaleźć tu więc można – oczywiście w zależności od konkretnych modeli – wysokiej jakości stal szlachetną o właściwościach nierdzewnych, elastyczną gumę o charakterze sportowym, która zapewnia wygodne i bezuciskowe noszenie czasomierza, wysokogatunkową skórę naturalną oraz wytrzymałe i niezwykle odporne tworzywo sztuczne, które doskonale sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Tarcze tychże zegarków zostały natomiast zabezpieczone za pomocą odpornego na pęknięcia oraz zarysowania szkiełka mineralnego. Tak samo jak materiały, doskonałej jakości okazują się także zamontowane w kopertach mechanizmy napędzające ruch wskazówek. Większość z dostępnych tu modeli Timex Chronograph została wyposażona w niezwykle precyzyjny – oczywiście szwajcarski – mechanizm kwarcowy, wykorzystujący w swoim działaniu energię pochodzącą z baterii. Dzięki temu dostępne zegarki są niezawodne w każdej sytuacji.

 

Dokładność pomiaru w zegarkach Timex Chronograph

Jedną z cech, która najbardziej charakteryzuje wszystkie zegarki Timex Chronograph, jest wykorzystanie w ich konstrukcji wysokiej jakości precyzyjnych chronografów, które zapewniają czasomierzom niezwykle dokładne odmierzanie upływającego czasu, łącznie z sekundami. Ponadto, mówiąc o zegarkach z tej serii, warto wspomnieć także o charakterystycznym dla produktów marki Timex podświetleniu tarczy Indiglo, które pozwala kontrolować godzinę w każdych warunkach – także w nocy oraz w wodzie (o ile oczywiście dany model posiada odpowiednią klasę wodoszczelności), a także o praktycznym tachometrze umieszczonym na lunecie zegarka.

 

Timex Chronograph, czyli bogata i wyrazista stylistyka

Dostępne w tej bogatej kolekcji zegarki Timex występują w wielu wariantach stylistycznych, zarówno typowo sportowych, jak i bardziej eleganckich. Zwykle jednak każdy z nich doskonale prezentuje się na co dzień, niemal z każdym rodzajem garderoby. Podobnie jest z kolorystyką, która także trafi w gusta zarówno osób poszukujących odważne rozwiązania kolorystyczne, jak i zwolenników tego, co klasyczne i uniwersalne.  Do zegarków z kolekcji Timex Chronograph dodawane jest praktyczne pudełko firmowe, instrukcja użytkowania oraz karta gwarancyjna oferująca wsparcie centralnego serwisu Timex aż przez trzy lata od daty zakupu. Ponadto każdy klient otrzymuje certyfikat poświadczający autentyczność produktu. Timex Chronograph to zdecydowana jedna z najbardziej docenianych serii tego szwajcarskiego producenta.