Utrzymane w sportowym stylu zegarki Casio G-Shock Bluteooth to połączenie sprawdzonych, stosowanych od wielu lat rozwiązań z najnowszą technologią. Słynny system antywstrząsowy G-Shock jest doskonale znany miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Bluetooth

(10)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Bestseller
 3. -10%
  Zegarek Casio G SHOCK The Origin "Kostka" Zegarek Casio G SHOCK The Origin "Kostka"
  Darmowa dostawa 24h
  529,00 zł 476,00 zł

  G-SHOCK Original DW-5600E-1VER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Zegarki Casio G-Shock Bluetooth mogą być używane nie tylko przez amatorów, ale również przez zawodowych sportowców. Odporne na wstrząsy czasomierze sprawdzają się podczas biegania, jazdy na rowerze, jazdy na nartach czy nawet uprawiania sportów ekstremalnych.

Bluetooth w zegarkach Casio G-Shock!

Zastosowanie systemu Bluetooth w zegarkach Casio to całkowita nowość. Dzięki wprowadzeniu tej innowacji możliwe jest bezprzewodowe łączenia zegarka ze smart fonem. Daje to zupełnie nowe możliwości w postaci otrzymywania na zegarek powiadomień o połączeniach, mailach czy SMS-ach, kontrolowania odtwarzanej na smartfonie muzyki, przypominania o ważnych wydarzeniach zapisanych w telefonie, informacji o nowych wpisach znajomych w portalach społecznościowych i innych. Taka funkcja może być szczególnie przydatna podczas uprawiania sportu, ponieważ pozwala ograniczyć korzystanie z telefonu – wszystkie informacje można na bieżąco sprawdzać na zegarku, nie przerywając wykonywanych czynności. Funkcja ta działa również w drugą stronę – zegarki Casio G-Shock Bluetooth mogą być zarządzane z poziomu telefonu. Zegarek jest kompatybilny z popularnymi modelami telefonów z systemem iOS lub Android.

Jakie jeszcze funkcje ma zegarek G-Shock Bluetooth?

Zegarki Casio G-Shock Bluetooth są wyposażone w funkcje typowe dla innych modeli zegarków G-Shock. Wśród nich można wymienić między innymi podświetlenie tarczy za pomocą światła LED, automatyczny kalendarz, datownik, dokładny stoper i timer, budzik z alarmem wibracyjnym. Wszystkie informacje wyświetlane są na dużym, dobrze widocznym wyświetlaczu elektronicznym. Zegarek posiada bardzo wytrzymałe baterie – przy założeniu, że funkcja Bluetooth będzie używana przez średnio 12 godzin dziennie, żywotność baterii powinna wynieść około 2 lat. W zegarkach Casio G-Shock Bluetooth zamontowane zostały precyzyjne mechanizmy kwarcowe, dzięki czemu zegarki zawsze bezbłędnie wskazują aktualny czas. Warto również wspomnieć, że zegarek jest wodoodporny na poziomie do 200 metrów, co pozwala nosić go na przykład w czasie kąpieli.

 Uprawiaj sport jak nigdy dotąd – wybierz zegarki Casio G-Shock Bluetooth!

Stylistyka zegarków z serii Bluetooth jest typowa dla wszystkich zegarków G-shock. Są to zegarki sportowe, wykonane z lekkich, zapewniających wygodę podczas uprawiania sportów tworzyw sztucznych. Firma Casio oferuje szeroki wybór kolorów zegarków – od klasycznych czarnych i szarych, po bardziej ekstrawaganckie: czerwone, niebieskie i białe.

Zegarki z serii G-Shock Bluetooth są wprost stworzone do noszenia podczas uprawiania sportu, jednak ich uniwersalne wzornictwo oraz praktyczne funkcje sprawiają, że można bez obaw nosić je również na co dzień. Zegarki G-Shock są lekkie, wygodne w użyciu i niezawodne. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest między innymi 3-letnia gwarancja udzielana przez producenta. Za dodatkową opłatą można ją przedłużyć do nawet 6 lat.