Zegarek powinien być praktyczny, ale jest to również dodatek do garderoby - dlatego wygląd zewnętrzny urządzenia jest niemniej istotny. Większość urządzeń produkowana dla mężczyzn jest utrzymana w kolorystyce czarno-srebrnej, ale nie mniej sprawdzają się bardziej wyraziste odcienie. Zegarek ma być dopasowany do właściciela - nie odwrotnie.
czytaj dalej

Zegarki G-Shock Ga-800

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W pewnym momencie przychodzi zmęczenie modelami, które są eleganckie, zawieszone na srebrnej bransolecie lub na czarnym pasku wykonanym ze skóry. Dobry zegarek dla mężczyzny musi przede wszystkim zawierać wiele funkcji i pasować do jego osobowości. Dlatego zdecydowanie warto pochylić się nad serią GA-800 marki G-SHOCK.

G-SHOCK dla każdego

Produkty serii GA-800 sprawdzą się z całą pewnością panom, którzy nie lubią przerostu formy nad treścią. Zegarki te charakteryzują się przede wszystkim ciekawą kolorystyką (w porównaniu do innych produktów marki G-SHOCK), która zwraca uwagę nie tylko właściciela. Czerwień lub nawiązujący do lat 90. odcień niebiesko-fioletowy to idealny sposób na odświeżenie swojej stylizacji.

Seria G-800 - idealne połączenie designu i funkcjonalności

Obszerny zakres funkcji produktów marki G-SHOCK robi wrażenie - nie inaczej jest w przypadku modeli GA-800. Wodoszczelność rzędu 200 m (w której nurkowanie jest całkowicie bezpieczne), kalendarz, stoper, 5 budzików w ciągu doby, timer i wiele innych stanowią część praktyczną, która jest bardzo istotna w przypadku zegarków przeznaczonych dla mężczyzn. Z nowym urządzeniem serii GA-800 właściciel dalej może cieszyć się możliwościami swojego dodatku przy jednoczesnym docenianiu ich walorów estetycznych zegarka.