Zegarki Casio G-Shock należą już do legendarnych modeli, które przychodzą na myśl po usłyszeniu hasła „zegarek sportowy”. Nie bez przyczyny – dzięki nowatorskim technologiom marka G-Shock stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Ale to kolekcja ogólna – dla osób wymagających i potrzebujących zegarka przystosowanego do ekstremalnych warunków, przygotowano Casio G-Shock Mudmaster!

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Mudmaster

(6)

Popularność
 1. Czerwcówka! -10% zniżki
  Bestseller
 2. Zegarek męski Casio G-SHOCK Mudman Zegarek męski Casio G-SHOCK Mudman
  Darmowa dostawa 24h
  1 550,00 zł

  G-SHOCK Mudman GW-9500-3ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Czerwcówka! -10% zniżki
 4. Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster Zegarek Casio G-SHOCK Mudmaster
  Darmowa dostawa 24h
  3 499,00 zł

  G-SHOCK Casio Mudmaster GWG-1000-1A3ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Jedną z najbardziej znanych serii z Casio to G-Shock Mudmaster. Dzięki niech marka rozsławiła się na cały świat, a modele z tej serii to synonim niezniszczalnych zegarków na każde warunki. Sprawdź już teraz!

Casio G-Shock Mudmaster – wytrzymałość na najwyższym poziomie!

Zegarki Casio G-Shock Mudmaster to jedna z kolekcji, które można określić mianem zegarków „nie do zdarcia”. Co sprawia, że stały się jednymi z najbardziej popularnych modeli dla wyczynowców? Przede wszystkim bardzo wytrzymała i bezpieczna koperta – dzięki specjalnemu projektowi uniemożliwia ona przepuszczanie wody oraz pyłu, co chroni przed uszkodzeniami mechanizmu a także pozwala na zachowanie ciągle estetycznego wyglądu. W kwestii odporności na wodę – trzeba dodać, że zegarek cechuje się wodoszczelnością na poziomie 200 metrów, a to oznacza, że można w nim swobodnie pływać lub nurkować na duże głębokości. To idealny wybór dla miłośników ekstremalnych sportów wodnych, jak choćby kajakarstwo czy cave diving.

Doskonałe wykonanie w każdym zegarku G-Shock Mudmaster

Casio G-Shock Mudmaster to także zegarki, które doskonale radzą sobie z zasilaniem i są gotowe do działania w każdych okolicznościach. Wszystko dzięki napędowi solarnemu, który pozwala na długotrwałe funkcjonowanie zegarka w całkowitych ciemnościach oraz na ładowanie przy każdej ekspozycji na światło – tak naturalne, jak i sztuczne. Oznacza to, że zegarek doładowywany jest przy każdym spacerze czy podczas pracy, a to zapewnia niemal nieustanne jego funkcjonowanie przy założeniu, że zegarek noszony jest nieustannie. W niektórych wariantach zegarków Casio G-Shock Mudmaster zastosowano wydajny mechanizm kwarcowy, który napędzany jest dzięki baterii – jest to najpopularniejszy sposób napędzania zegarków a przy tym najbardziej niezawodny, gdyż doświadczenie w zakresie produkcji mechanizmów kwarcowych pozwoliło na stworzenie wysoko zaawansowanych i niezwykle trwałych systemów.

Zegarki Casio G-Shock Mudmaster i ich przydatne funkcje

Poza zasadniczymi możliwościami, jak choćby systemem G-Shock, uniemożliwiającym uszkodzenie mechanizmu na skutek wstrząsów, zegarki Casio G-Shock Mudmaster posiadają także wysokościomierz i kompas, co szczególnie przydaje się podczas wypraw po bezdrożach, lasach czy szlakach górskich. Dla miłośników długich i wymagających wypraw w zegarku umieszczono także termometr i barometr, które niezwykle wartościowe będą zwłaszcza podczas niepewnej pogody lub miejsca, w którym może się ona zmienić w ciągu godziny. Posiadają one także umieszczony odbiornik sygnału radiowego, pozwalający na ciągłą aktualizację wyświetlanej godziny – jest to gwarancja nieustannie poprawnego czasu w Twoim zegarku.

Przekonaj się, jakie jeszcze zalety wyróżniają Casio G-Shock Mudmaster i sprawdź sam, że to zegarki dla Ciebie! Wybierz już dzisiaj Twój wymarzony model i zamów go teraz, by być przygotowanym na każdą ekstremalną przygodę!