Marka Casio G-Shock nie kończy się wyłącznie na ochronie przed wstrząsami, choć jest to jej najważniejsza cecha. Zegarki są dzięki temu zabezpieczone przed zniszczeniem wewnętrznego mechanizmu, ale czy coś może ochronić zewnętrzne elementy, jak choćby kopertę? Teraz już tak – dzięki Casio G-Shock G-Steel!

czytaj dalej

Zegarki G-Shock G-Steel

(6)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
 2. -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK G-Steel Full Metal Zegarek Casio G-SHOCK G-Steel Full Metal
  Darmowa dostawa 24h
  2 699,00 zł 2 429,00 zł

  G-SHOCK G-Steel Full Metal GMW-B5000GD-4ER

  Darmowa dostawa 24h
 3. Bestseller
 4. Bestseller
Popularność

Casio G-Shock G-Steel to doskonała seria gwarantuje perfekcyjną ochronę przed uszkodzeniami dzięki wykorzystaniu świetnej jakości stali szlachetnej do budowy kopert zegarków. Takie rozwiązanie to gwarancja jednoczesnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami i poważnymi zarysowaniami jak również niezwykłego wyglądu – srebro stali szlachetnej w połączeniu z tworzywem sztucznym wykorzystanym do budowy pasków lub nawet samej stali w przypadku bransolet robi niezwykłe wrażenie i nadaje doskonałego, niepowtarzalnego wyglądu.

Tajemnica stojąca za zegarkami Casio G-Shock G-Steel

Doskonały wygląd tych zegarków jest osiągany dzięki niebagatelnemu połączeniu kolorów srebra czerni i niebieskiego. Część jednak ogranicza się dwóch spośród wymienionych – i nawet mimo niewielkiej palecie barw, zegarkom Casio udaje się za każdym razem utrzymać oryginalny wygląd, który zachwyci każdego użytkownika. Jaka tajemnica stoi za tymi zegarkami? Oczywiście jest to wyjątkowa jakość zagwarantowana przez producenta – Casio szczególnie przykłada się do budowy swoich czasomierzy, czego efektem są świetnie zaprojektowane zegarki G-Steel. Stal szlachetna nie tylko zapewnia odporność i świetny wygląd, ale gwarantuje także możliwość dowolnego jej kształtowania, przez co koperta zegarka może mieć dowolny wygląd – a czy może być lepszy, niż charakterystyczna koperta kultowych już G-Shocków? Stalowe Casio G-Shock G-Steel to prawdziwa rewelacja dla każdego miłośnika sportowych emocji, dla którego jednak ważniejsze niż kolejny rekord jest bezpieczeństwo – czy to siebie samego, czy sprzętu, jakiego używa.

Casio G-Shock G-Steel – zapytaj w sklepie stacjonarnym

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się jak wyglądają rewelacyjne zegarki G-Steel, odwiedź sklep stacjonarny w Warszawie i sprawdź, jak doskonale są zaprojektowane. Wykwalifikowani sprzedawcy pomogą Ci w wyborze i odpowiedzą na każde Twoje pytanie.