Zegarki G-Shock istnieją na rynku już od 1983 roku. Dziś jest to najbardziej znana seria sportowych odmierzaczy czasu. Należące do niej modele charakteryzują się zadziwiającą wytrzymałością - niestraszne są im nawet ekstremalne warunki.
czytaj dalej

Zegarki G-Shock Mudman

(1)

Popularność
 1. Bestseller
  Zegarek męski Casio G-SHOCK Mudman Zegarek męski Casio G-SHOCK Mudman
  Darmowa dostawa 24h
  1 550,00 zł

  G-SHOCK Mudman GW-9500-3ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Firma Casio nieustannie udoskonala swoje produkty, wypuszczając na rynek coraz to nowe edycje zegarków G-Shock, dostosowane do ściśle określonych okoliczności i wyposażone w liczne dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest G-Shock Mudman - kolekcja ta z pewnością przypadnie do gustu każdemu, komu zależy na praktycznym i solidnym zegarku, niezwykle odpornym na kontakt z wilgocią.

Zegarki G-Shock Mudman - odporne na zabłocenia

G-Shock Mudman to propozycja stworzona z myślą o wszystkich mężczyznach, którzy żyją aktywnie i potrzebują zegarka z podwyższoną wodoszczelnością i pyłoszczelnością. Modele te sprawdzą się np. podczas wykonywania sportów ekstremalnych.

Owe odmierzacze czasu zostały wykonane z tworzywa sztucznego o wyjątkowej trwałości i wyposażone w specjalne systemy Shock Resist i Mud Resist (antywstrząsowy i chroniący przed wilgocią oraz zabłoceniami). Nie tylko nie dostaną się do nich takie zanieczyszczenia, jak błoto i piach, ale też nie doznają one uszkodzeń podczas upadków i wstrząsów. Wodoszczelność wynosząca 200 metrów pozwala nie tylko na bezpieczne umycie zabrudzonego G-Shocka pod kranem, ale też umożliwia jego użytkownikowi swobodne pływanie i nurkowanie na większe głębokości.

G-Shock Mudman - wybierz swój model

Modele należące do kolekcji G-Shock Mudman są dostępne w dwóch wersjach - z wbudowanym mechanizmem solarnym lub kwarcowym. Te pierwsze posiadają takie przydatne funkcje, jak termometr, czas światowy, wskaźnik faz Księżyca i kompas. Ich czas pełnego naładowania może wynosić nawet jedynie kilka minut - jeżeli pozostawi się je na pełnym słońcu w gorący, letni dzień.

Zegarki G-Shock Mudman, które działają w oparciu o mechanizm kwarcowy, również są wzbogacone w liczne udogodnienia - między innymi czas światowy, stoper, kalendarz oraz możliwość wyświetlania godziny w formacie 12-godzinnym lub dobowym.

W sklepie Zegarownia znajdziesz szeroki wybór zegarków G-Shock Mudman. U nas z pewnością wybierzesz egzemplarz, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i życzymy miłych zakupów.