Zegarków z linii G-SHOCK nie trzeba nikomu przedstawiać. Znane są przede wszystkim ze swojego innowacyjnego systemu antywstrząsowego i licznych udogodnień, które świetnie sprawdzą się dla miłośników sportu i wszelkich aktywności.
czytaj dalej

Zegarki G-Shock Gulfmaster

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

G-SHOCK zyskał na tyle dużą popularność, że stał się wręcz oddzielną marką, w ramach której powstało wiele kolekcji. Producenci nie ustają w ulepszaniu zegarków, dlatego do wyboru są coraz to bardziej zaawansowane modele. Większość z nich znajdziesz na Zegarowni. Jedną z serii zegarków G-SHOCK jest Gulfmaster.

G-SHOCK Gulfmaster - zegarek dla miłośników sportów wodnych

G-SHOCK Gulfmaster to zegarek, który na tle innych wyróżnia się niesamowicie solidną, niemal niezniszczalną konstrukcją i mnogością funkcji, które sprawdzą się nie tylko pod wodą. Modele z linii Gulfmaster wyposażono w wodoszczelność wynoszącą 200 metrów, dzięki której można w nich bezpiecznie nurkować z akwalungiem. Dużym atutem są także wysokościomierz, termometr, barometr oraz kompas cyfrowy. Wskaźniki pływów i faz księżyca sprawdzą się podczas uprawiania sportów wodnych. Mechanizm opiera swoją pracę na energii słonecznej, która dzięki funkcji Solar Power jest wykorzystywana bardzo efektywnie.

G-SHOCK Gulfmaster - wybierz model dla siebie

Jeśli powyższy opis brzmi jak zegarek dla Ciebie, pewnie zastanawiasz się, który model z kolekcji Gulfmaster wybrać. W sklepie internetowym Zegarowni znajdziesz najwyższej jakości oryginalne propozycje w wyjątkowej cenie. Estetyczny, urozmaicony stylistyką futurystyczną, wygląd i wysoka funkcjonalność wcale się nie wykluczają! Sprawdź, który G-SHOCK powinien trafić na Twój nadgarstek!