Dzięki doskonałym projektom i pomysłom inżynierów Casio, wiele zegarków z oferty japońskiej marki zyskało status ponadczasowych i kultowych. Nie inaczej jest z zegarkami Casio G-Shock, które stały się najsławniejszymi produktami Casio.

czytaj dalej

Zegarki G-Shock Style

(3)

Popularność
 1. Festiwal Okazji: czapka Casio gratis!
  Bestseller-10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Original Zegarek Casio G-SHOCK Original
  Darmowa dostawa 24h
  789,00 zł 710,00 zł

  G-SHOCK Original GA-110GB-1AER

  Ocena:
  98%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Festiwal Okazji: czapka Casio gratis!
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited
  Darmowa dostawa 24h
  2 599,00 zł 2 339,00 zł

  G-SHOCK Casio Full Metal Case Limited GMW-B5000D-1ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. -10%
  Zegarek męski Casio G-SHOCK Zegarek męski Casio G-SHOCK
  Darmowa dostawa 24h
  749,00 zł 674,00 zł

  G-SHOCK Casio GA-710GB-1AER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Casio dzięki przemyślanemu planowi oraz rozpoznaniu rynku – zdumiewa coraz ciekawszym wzornictwem i detalami. Na szczególna uwagę zasługuje jednak seria G-Shock, dedykowana sportowcom i wyczynowcom. Jej unikalny wygląd od lat inspiruje innych producentów czasomierzy, zaś sami sportowcy dopełniają swój styl niepowtarzalnym designem Casio.

Zegarki G-Shock – efektywność i efektowność

Rozbudowane funkcje tych zegarków stanowią od lat ważny element decyzji o ich zakupie. Dzięki modułowi G-Shock są niewrażliwe na wstrząsy, a liczne możliwości, zależne od podserii, z której zegarki pochodzą, dają m.in. funkcje barometru, termometru czy wysokościomierza. Ale też nie same mechanizmy i możliwości są czynnikiem, który kieruje klientem, wybierającym swój nowy zegarek.

To właśnie wygląd zegarkow G-Shock często decyduje o zakupie. Dzięki żywej kolorystyce wyróżniają się spośród innych czasomierzy, jednocześnie same detale stanowią wizytówkę serii – duże koperty i dynamiczne szczegóły nadają zegarkom G-Shock sportowego wyglądu. Ich design już tak rozpoznawalny, że zegarki G-Shock można zidentyfikować na pierwszy rzut oka – zresztą, wystarczy tylko spojrzeć na sportowca, by mieć niemal pewność, że korzysta z marki Casio G-Shock.

G-Shock – zegarek używany przez najlepszych

Setki sportowców przekonało się o jego doskonałym stylu – Ty też to zrób, wybierając jeden z modeli! Zamów już dziś, albo odwiedź sklep Zegarownia w Warszawie, by na własne oczy dostrzec niezwykły wygląd tych zegarków oraz ich niepowtarzalny styl! Dołącz do miłośników stylu G-Shock i odmień swój wygląd nawet dziś!